Internetový obchod (pl, sk) společnosti Mokry Systems (pl, sk) s programy v elektronické podobě
reklama

Různé nástroje pro práci s textem

PowerGREP 4.6.3

( - - 15MB - stáhnout - 1178x)

Výkonný nástroj pro vyhledávání a náhradu textu, s využitím regulárních výrazů, v souborech uložených ve vašem počítači nebo v počítačích v síti. Podporuje vyhledávání v textových souborech, binárních souborech, komprimovaných archívech dokumentech aplikací MS Word a Excel, v PDF souborech a dalších. Výsledky vyhledávání mohou být nejen zobrazeny, ale i ukládány do nových souborů.

Maple Professional 8.21

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$31.95).
( - - 13.1MB - koupit - stáhnout - 1351x)

Program umožňuje ukládání různých poznámek, snímků a dokumentů různých formátů (.rtf, .txt, .doc, .wri, .html) formou přehledných hierarchických stromových struktur. Lze vytvářet neomezené množství struktur, podporováno je zálohování a šifrování.

Calibre 2.8.0

( - - 52MB - stáhnout - 2461x)

Program umožňující vést přehlednou databázi elektronických knih (e-book). Nabízí možnost třídění dle různých kritérií, stahování informací o publikacích, vkládání vlastních komentářů, konverzi mezi různými formáty elektronických knih, synchronizaci se čtecími zařízeními (Kindle, Sony Reader, Nook,…).

FileLocator Pro 7.5

( - - 25MB - stáhnout - 1101x)

Výkonný fulltextový vyhledávač. Dokáže prohledávat dokumenty sady Microsoft Office a Open Office, soubory formátu PDF, Word Perfect, vyhledávat uvnitř ZIP archívů nebo v databázových souborech aplikace Outlook (.PST). Podporuje pokročilé možnosti vyhledávání, regulární výrazy, skripty (JScript, VBScript, PerlScript,…), výstup v XML a XSL. Vestavěn je prohlížeč souborů.

pdfFactory Pro 5.20 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě Studna Online (cena: 2246 Kč*)).
( - - 7MB - koupit - stáhnout - 3257x)

pdfFactory Pro nabízí, vedle všech možnosti standardní verze programu pdfFactory, další nástroje pro tvorbu firemních dokumentů, rozsáhlejších dokumentací nebo archivaci (vkládání záhlaví, zápatí, vodoznaků, záložek, obsahu dokumentu,...).

Novinky ve verzi 5

pdfFactory 5.20 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě Studna Online (cena: 1123 Kč*)).
( - - 7.2MB - koupit - stáhnout - 2648x)

pdfFactory umožňuje vytvářet PDF dokumenty z libovolné aplikace Windows, stejně snadno a rychle, jako byste tiskli na běžnou tiskárnu.

Recovery Toolbox for Word 2.0.7

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$27).
( - - 3.1MB - koupit - stáhnout - 1230x)

Program pro obnovu dat z poškozených dokumentů a šablon Microsoft Word (.doc, .docx, .dot, .dotx) a dokumentů formátu Rich Text (.rtf). Provede analýzu poškozeného dokumentu, zobrazí textové informace, které je možné obnovit, umožní jejich kontrolu a export do aplikace Microsoft Word nebo uložení ve formátu prostý text.

Solid Converter PDF 9.0.366

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě Studna Online (cena: 2246 Kč*)).
( - - 126MB - koupit - stáhnout - 3161x)

Solid Converter PDF nabízí jedinečné řešení pro konverzi, úpravu a tvorbu PDF dokumentů. Umožňuje snadný převod celých nebo vybraných částí PDF dokumentů do formátu Microsoft Word, extrakci tabulek ve formátu Microsoft Excel nebo uložení snímků z PDF dokumentů do souborů různých grafických formátů, při maximálním možném zachování původního vzhledu dokumentu.

Solid PDF Tools 9.0.366

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě Studna Online (cena: 3370 Kč*)).
( - - 126MB - koupit - stáhnout - 2956x)

Solid PDF Tools je zajímavý nástroj společnosti Solid Documents, LLC, který má všechny vlastností programu Solid Converter PDF (převod PDF do Wordu atd.) a navíc umožňuje přímé vytváření archivovatelných PDF/A-1b dokumentů.

TextPipe Pro 9.7

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$395).
( - - 10.8MB - koupit - stáhnout - 1294x)

Výkonný nástroj pro hromadnou úpravu dat a textu.