Internetový obchod (pl, sk) společnosti Mokry Systems (pl, sk) s programy v elektronické podobě
reklama

Různé nástroje pro práci s textem

Calibre 2.42.0

( - - 63MB - stáhnout - 3555x)

Program umožňující vést přehlednou databázi elektronických knih (e-book). Nabízí možnost třídění dle různých kritérií, stahování informací o publikacích, vkládání vlastních komentářů, konverzi mezi různými formáty elektronických knih, synchronizaci se čtecími zařízeními (Kindle, Sony Reader, Nook,…).

PopChar 7.1

( - - 3.4MB - stáhnout - 1507x)

PopChar umožňuje snadné a rychlé vložení speciálních znaků z instalovaných sad písem. Nabízí i HTML režim, kdy vloží místo samotného znaku jeho HTML kód.

TextPipe Standard 9.9.2

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$199).
( - - 10.9MB - koupit - stáhnout - 2407x)

Výkonný nástroj pro hromadnou úpravu dat a textu.

pdfFactory 5.32 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě Studna Online (cena: 1270 Kč*)).
( - - 7.5MB - koupit - stáhnout - 3482x)

pdfFactory umožňuje vytvářet PDF dokumenty z libovolné aplikace Windows, stejně snadno a rychle, jako byste tiskli na běžnou tiskárnu.

pdfFactory Pro 5.32 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě Studna Online (cena: 2542 Kč*)).
( - - 7.3MB - koupit - stáhnout - 4237x)

pdfFactory Pro nabízí, vedle všech možnosti standardní verze programu pdfFactory, další nástroje pro tvorbu firemních dokumentů, rozsáhlejších dokumentací nebo archivaci (vkládání záhlaví, zápatí, vodoznaků, záložek, obsahu dokumentu,...).

Novinky ve verzi 5

Maple Professional 8.33

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$31.95).
( - - 13.1MB - koupit - stáhnout - 2426x)

Program umožňuje ukládání různých poznámek, snímků a dokumentů různých formátů (.rtf, .txt, .doc, .wri, .html) formou přehledných hierarchických stromových struktur. Lze vytvářet neomezené množství struktur, podporováno je zálohování a šifrování.

Adobe Framemaker 2015

( - - 951MB - stáhnout - 1911x)

Adobe FrameMaker nabízí profesionální a efektivní řešení pro tvorbu rozsáhlých, strukturovaných dokumentů (katalogy, učebnice, telefonní seznamy, technické dokumentace apod.), které jsou publikovány v různých variantách nebo často aktualizovány. Kombinuje jednoduchost textového procesoru a výhody XML.

Diff Doc 8.10

( - - 6MB - stáhnout - 2292x)

Diff Doc umožňuje snadné porovnávání dokumentů různých formátů: MS Word (DOC, DOCX,...), Excel, PDF, Rich Text (RTF),Text, HTML, XML, PowerPoint a Wordperfect. Zobrazí všechny rozdíly v textu způsobem dle vaší volby: barevně a odlišným formátováním, v jediném okně nebo ve dvou oknech vedle sebe.

Solid PDF Tools 9.1.761

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě Studna Online (cena: 3813 Kč*)).
( - - 126MB - koupit - stáhnout - 3886x)

Solid PDF Tools je zajímavý nástroj společnosti Solid Documents, LLC, který má všechny vlastností programu Solid Converter PDF (převod PDF do Wordu atd.) a navíc umožňuje přímé vytváření archivovatelných PDF/A-1b dokumentů.

Solid Converter PDF 9.1.761

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě Studna Online (cena: 2542 Kč*)).
( - - 126MB - koupit - stáhnout - 4026x)

Solid Converter PDF nabízí jedinečné řešení pro konverzi, úpravu a tvorbu PDF dokumentů. Umožňuje snadný převod celých nebo vybraných částí PDF dokumentů do formátu Microsoft Word, extrakci tabulek ve formátu Microsoft Excel nebo uložení snímků z PDF dokumentů do souborů různých grafických formátů, při maximálním možném zachování původního vzhledu dokumentu.