obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Aurinko 1.0

stáhnout: 3.65MB
verze: 1.0 (30.05.2005)
čeština nebo slovenština: ne
operační systém:
licence:
cena: 750 Kč*)
autor: LTI spol. s r.o.
info@aurinko.cz
počet stažení: 1084x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Slovy autora: "Produkt Aurinko slouží pro optimalizaci výuky cizích jazyků. Sestavení vlastní učební osnovy. Plná podpora unicode.

Aplikace je dodávána samostatně a umožňuje uživateli zakládat neomezený počet vlastních jazykových databází včetně pořízení vlastních audiozáznamů.

Vlastní aplikace je dodávána jak v anglické, tak i v české verzi. Obsahuje podporu pro kódování všech jazyků bez omezení. Umožní nejen zobrazování ale i zápis do databáze, a to zvlášť pro mateřský, tak i pro cizí jazyk. Je tedy možné aby byla mateřským jazykem např. korejština a cizím jazykem japonština.

Ke každému vytvořenému záznamu v databázi lze přiřadit velmi pohodlně několik audiozáznamů a vytvořit si tak vlastní komplexní systém. Po vypálení na CD/DVD program pracuje i s takto vytvořenými a uloženými zdroji.

Uživatelské zařazování do lekcí a témat. Uživatel tak může tak sám sestavit vlastní studijní plán a aplikovat na něj všechny výhody optimalizace učení.

Optimální nastudování cizího jazyka, umožněné získáváním zkušeností se studentem. Na základě vašich odpovědí systém získává zkušenosti a předkládá k výuce právě tu slovní zásobu nebo fráze, které zvládáte hůře. Ty části které jsou již kvalitně nastudované k dalšímu testování nepředkládá a nabírá nové.

Perfektní zvládnutí cizího jazyka spočívá v optimalizaci nastudování frází, slovní zásoby a gramatiky. Neustálým testováním v cyklech jsou všechny odpovědi bodovány a student je tak přinucen k vysoce kvalitnímu zvládnutí výuky.

Pro správné zobrazování příkladů jazyků vyžadující složité písmo (japonština, řečtina, hebrejština atd...) je nutné doinstalovat „Podporu dalších jazyků pro východní Asii a/nebo soubory jazyků se složitějším písmem“. Tato doplňková instalace je součástí operačního systému (Start-Nastavení-Ovládací panely-Místní a jazykové nastavení-Jazyky)."

reklama