obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Kasa 8.41 čeština nebo slovenština

stáhnout: 2.91MB
verze: 8.41 (12.09.2011)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: TRELLSOFT
trell@volny.cz
počet stažení: 1576x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (1 hlas)

Registrační pokladna pro Windows

Modul Kasa (zcela odemčený bez omezení doby či počtu záznamů) zajišťuje prodej s odebíráním zboží ze skladů, tiskem paragonů, uzávěrkami a podporou práce v síti.

Prodej Kasa - prodej na pokladně s ovládáním pokladní zásuvky, zákaznického displeje, podporou a tiskem čárového kódu. Tisk prodejek v několika formátech včetně všech pokladních tiskáren.

Zboží je odebíráno ze skladů a pohyby se promítají v uzávěrkách skladů a pokladny. Uzávěrky za období nebo za směnu lze provést též podle skladů nebo obsluhy přihlášené heslem. Rozsah oprávnění uživatelů nastavuje správce systému.

Lze zakázat náhled nákupních cen apod. Výpisy prodaného zboží, slevy, vyhledávání podle kódu, názvu, částky, rychlé fulltextové vyhledávání položek, přehled. Možnost složených výrobků, prodeje s různým nákupním a prodejním DPH, obaly. Lze vkládat texty, vracet zboží z reklamace, provádět výkup zboží přes pokladnu. Záruky, sériová čísla zboží.

Jednoduchá a velmi rychlá obsluha zkratkovými klávesami. Vše je logické a intuitivní, obsluhu zvládne i nezaškolený personál.

Podpora dotykového rozhraní a zákaznických displejů prakticky všech značek.

Součástí skladu je modul výrobna (převod surovin na finální výrobky dle receptur) včetně rozvozu.

Nově možnost propojení více prodejen přes internet, automatické naskladňování, sdílená data zákazníků mezi pobočkami, společné věrnostní karty, kdy je možné za body nakoupit na libovolné prodejně z řetězce a stavy zákaznických kont se mezi všemi prodejnami aktualizují.

Nové zdokonalené Dotykové rozhranní přímo v hlavním menu a plná podpora programovatelné klávesnice.

---
TRELLSOFT 

reklama