obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Webkamery

WebcamMax 7.9.9.8

( - - 25MB - stáhnout - 12582x)

Program umožní vytvoření virtuální webové kamery, kterou můžete použít v komunikátorech jako je ICQ, AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo, Stickam, ANYwebcam. Vysílat tak můžete video, svou aktivitu na obrazovce nebo snímky. Součástí je rozsáhlá nabídka video efektů, přechodových efektů, snímků pro pozadí.

TinCam 1.09

( - - 5MB - stáhnout - 3236x)

TinCam umožňuje snadné automatické publikování snímků nebo videa z vaší webkamery na webových stránkách. Dokáže pořizovat snímky z vaší webkamery a ukládat je na webový server nebo streamovat video a zvuk přímo z vašeho počítače, podporuje detekci pohybu a zasílání upozornění emailem, vložení textu nebo loga do snímku a další.

WebcamXP PRO 5.9.2

( - - 16MB - stáhnout - 5065x)

Bohatě vybavený software pro publikování streaming videa prostřednictvím webu s využitím technologie Java, Java script nebo Flash. Nabízí rovněž detektor pohybu s možnosti nastavení různých akcí, možnost ukládání snímků na FTP server, tvorbu detailních log souborů a statistik, ochranu heslem, zabudovanou podporu chatu, mp3 přehrávač a další. Podporuje připojení až 100 zdrojů videa.

ContaCam 4.9.9

( - - 10MB - stáhnout - 6900x)

ContaCam vytvoří s pomocí vašich webkamer bezpečnostní kamerový systém. Umožňuje automatickou detekci pohybu, záznam událostí do log souboru a spouštění definovaných akcí. Záznam lze ukládat ve formátu AVI nebo Flash video, odeslat emailem nebo na FTP server, automaticky spouštět dle časového plánu nebo po detekci pohybu. Integrován je webserver pro vzdálený přístup.

Willing Webcam Lite 5.53

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$39.95).
( - - 5.5MB - koupit - stáhnout - 3378x)

Program umožňuje ukládat snímky nebo video z webové kamery na místní disk počítače, dle nastaveného cyklu nebo v případě potřeby. Součástí je detektor pohybu. Video lze doplnit komentáři, časovými razítky, vodoznaky a různými efekty. Software je kompatibilní s většinou USB nebo FireWire (IEEE 1394) video zařízeními. Podporuje i IP síťové kamery.

Willing Webcam 5.53

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$59.95).
( - - 6MB - koupit - stáhnout - 2517x)

Program pro zachytávání a následnou webovou publikaci streaming videa a snímků z kamer. Video lze doplnit komentáři, časovými razítky, vodoznaky a různými efekty. Součástí je detektor pohybu, podporuje vzdálenou správu. Software je kompatibilní s většinou USB nebo FireWire (IEEE 1394) video zařízeními. Podporuje i IP síťové kamery.

RK Webcam 2.0.0.6 čeština nebo slovenština

( - - 0.37MB - stáhnout - 4862x)

Prográmek sloužící k odesílání obrázků z webkamery na web přes FTP protokol.
Je velice snadno konfikurovatelný. Stačí jen nastavit FTP server a případný popisek (vkládá i aktuální čas a datum). Popisek je před odesláním na FTP server vložen do obrázku.
Vše je v češtině i v angličtině.

Active WebCam 11.6

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$29).
( - - 11.6MB - koupit - stáhnout - 2740x)

Active WebCam zaznamenává sekvence snímků z libovolného video zařízení (USB, analogové a síťové IP kamery, TV-karty, ...) a umožňuje jejich vysílání z počítače (MPEG-4 video a MP3 zvuk, až 30 snímků za sekundu) nebo přenos na FTP server. Součástí je detektor pohybu s možností spuštění určité akce, např. zaslání upozornění se snímkem elektronickou poštou.

VirtGuard 2.02.13

( - - 1.2MB - stáhnout - 3185x)

Program umožňuje vytvoření bezpečnostního sytému s pomocí kamer a PC, doma nebo v kanceláři. Detekuje pohyby, ukládá snímky a události. Podporuje filtrování falešných alarmů, maskování nechtěných pohybů, různé funkce při alarmu, možnost připojení externího varovného systému.

Right WebGallery Pro 2.9

( - - 4.6MB - stáhnout - 1760x)

Program pro snadnou tvorbu profesionálních webových galerií fotografií, bez nároků na znalost HTML a programování webových stránek. Nabízí vám plnou kontrolu nad výstupem, automatickou úpravu snímků, ochranu snímků vložením vodoznaků, integrovaný FTP klient.

reklama