obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Advanced SystemCare 8.2.0.795 čeština nebo slovenština

( - - 33.7MB - stáhnout - 44620x)

Advanced SystemCare Free (dříve Advanced WindowsCare Personal) je utilita nabízející nástroje, která vám jediným kliknutím myši pomohou ochránit, opravit, vyčistit a optimalizovat váš PC.

Komentáře

Advanced SystemCare 5.2.0

TUNE UP asi nejlepší--http://www.uloz.to/xLfENkK/tuneup-utilities-2013-13-0-2020-9-cz-navod-serial-zip

Wetten Online

I really enjoy reading dobreprogramy.sk !
http://cuteurl.info/?fussballwetten80234

Advanced SystemCare 5.2.0

Prosím Vás pekne,
ja som v tomto úplný nováčik. To stačí kliknúť aby preskenoval a odstránil všetko zlé, alebo si musím najprv dať na nejaký disk veci pre mňa dôležité?? Teda či ten program rozozná, že musí odstrániť len to nepotrebné a zlé???

Re: Advanced SystemCare 5.2.0

Ahoj.U každého takového programu se musí hloubka jeho skenu a případně některých potřeb nastavit.Jinak odstraní to co potřebuješ v PC třeba crack,key kody,atd u softu který je pod falešným číslem. TUNE UP NENI TAK SLOŽITÝ-- http://www.uloz.to/xLfENkK/tuneup-utilities-2013-13-0-2020-9-cz-navod-se...

Odpovedať na komentár | dobré programy.sk

Dibujo ver fotos de amor - http://allschoolholidays.com.au/topic/servicio-de-publicaci%C3%B3n-de-im... Papá Noel y
reno para colorear.

Re: Advanced SystemCare 5.2.0

To stačí kliknúť aby preskenoval a odstránil všetko zlé. Odpovídám ANO.
Je pravda, že dřívější verze mně zřejmě poškodily nějaké používané programy, podotýkám, že s fotkama a videama a jinýma nesystémovýma souborama se nic nestane. Ovšem poslední dobou jsem neměl s tímto programem žádný problém narozdíl od cc cleaner a tak... v horní liště se nachází tlačítko obnova, takže lze vše vrátit zpět. Doporučuji správce spouštění, kde lze omezit spouštěné nepotřebné programy pro urychlení startu počítače. Jinak mít alespoň jednu zálohu počítače je normální. Tchüs

Advanced SystemCare 4.2.0

viiiiirus...

Advanced SystemCare 4.0.0

5

adwanced system care 4 je super program.Má spoustu užitečných funkcí,ale na opravu systému je lepší Manager XP je sice trial,ale jeho funkce jsou dotačující.

Odpovedať na komentár | dobré programy.sk

E isso independe do tempo da ejaculação. http://abbydavismusic.com/2015/02/selfhosted-audio-post/

Advanced SystemCare Free 3.7.3

5

Používam asi 4 roky. Zo začiatku zmazal aj dôležité registre, ale posledné verzie sú už vymakané a nepokazia vám nič. Odhalia aj malware, čo CCleaner nedokáže Ak náhodou chytíte zopár Double click a viacero cookies, tak vám spomalí prehliadač, že sa budete čudovať. Prečistením pomocou ASC uvidíte ten rozdieľ. Vrele odporúčam.