obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Windows 7

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 3370 Kč*)).
( - - 172MB - koupit - stáhnout - 9833x)

Remote Desktop Manager umožňuje z jediného uživatelského prostředí spravovat všechna vaše vzdálená připojení a virtuální počítače.

Podporuje Microsoft Remote Desktop, Terminal Services, VNC, LogMeIn, Team Viewer, Ftp, SSH, Telnet, Dameware, X Window, VMware, Virtual PC, PC Anywhere, Hyper-V, Citrix, Radmin, Microsoft Remote Assistance, Sun Virtual Box a další.

Infix PDF Editor 7.28

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2225 Kč*)).
( - - 75MB - koupit - stáhnout - 13576x)

Díky programu Infix PDF Editor nyní můžete editovat PDF dokumenty podobně jako textové dokumenty v běžném textovém editoru, aniž byste nejdříve museli provádět jejich konverzi do jiného formátu a riskovat tak ztrátu původního rozvržení textu, snímků a grafických objektů.

Hlavní rysy

  • Snadná editace textu jako v běžném textovém editoru

FinePrint 9.31 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1122 Kč*)).
( - - 13MB - koupit - stáhnout - 9627x)

FinePrint je neobvyklý tiskový driver pro Vaše Windows, který Vám poskytne dodatečné prohlížení a "neuvěřitelné formátování" Vašich tisků. Vlastní tisk potom probíhá přes standardní ovladač vaší tiskárny. "Neuvěřitelným formátováním" máme na mysli především tisk 2, 4 nebo 8 stran na jednom listu papíru, odstraňování grafiky i celých stran z tisku.

pdfFactory Pro 6.31 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2246 Kč*)).
( - - 11MB - koupit - stáhnout - 10067x)

pdfFactory Pro nabízí, vedle všech možnosti standardní verze programu pdfFactory, další nástroje pro tvorbu firemních dokumentů, rozsáhlejších dokumentací nebo archivaci (vkládání záhlaví, zápatí, vodoznaků, záložek, obsahu dokumentu,...).

Novinky ve verzi 5

pdfFactory 6.31 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1122 Kč*)).
( - - 11MB - koupit - stáhnout - 9961x)

pdfFactory umožňuje vytvářet PDF dokumenty z libovolné aplikace Windows, stejně snadno a rychle, jako byste tiskli na běžnou tiskárnu.

Solid PDF Tools 9.2.8186

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 3369 Kč*)).
( - - 175MB - koupit - stáhnout - 7248x)

Solid PDF Tools je zajímavý nástroj společnosti Solid Documents, LLC, který má všechny vlastností programu Solid Converter PDF (převod PDF do Wordu atd.) a navíc umožňuje přímé vytváření archivovatelných PDF/A-1b dokumentů.

Solid Converter PDF 9.2.8186

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2246 Kč*)).
( - - 123MB - koupit - stáhnout - 7293x)

Solid Converter PDF nabízí jedinečné řešení pro konverzi, úpravu a tvorbu PDF dokumentů. Umožňuje snadný převod celých nebo vybraných částí PDF dokumentů do formátu Microsoft Word, extrakci tabulek ve formátu Microsoft Excel nebo uložení snímků z PDF dokumentů do souborů různých grafických formátů, při maximálním možném zachování původního vzhledu dokumentu.

All In One Keylogger 4.4 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1572 Kč*)).
( - - 4.6MB - koupit - stáhnout - 78065x)

All In One Keylogger je určený ke skrytému monitorování veškeré aktivity uživatelů na počítači, kde je nainstalován. Tím vám poskytne komplexní přehled o tom, co se dělo na vašem počítači během vaší nepřítomnosti.

PowerDVD 18.0.1619

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1347 Kč*)).
( - - 199MB - koupit - stáhnout - 8567x)

Unikátní, univerzální multimediální přehrávač přinášející 3D a HD filmy na obrazovku vašeho počítače. Díky využití předních technologií nabízí nejvyšší dostupnou kvalitu sledování a poslechu, ať už jde o 3D filmy, vaše domácí video nebo soubory s hudbou, včetně multimediálního obsahu vysílaného ve vaši domácí síti nebo na stránkách Youtube, Facebook a Flickr.

Xara Web Designer Premium 365 12.4.0

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2247 Kč*)).
( - - 93MB - koupit - stáhnout - 9983x)

Xara Web Designer Premium nabízí komplexní řešení pro snadnou tvorbu moderních, poutavých webových stránek s pomocí šablon. Poskytuje tvůrcům webů naprostou svobodu v používání textů, grafiky, fotografií, kdekoliv na stránce, jen prostřednictvím jediného nástroje. Ke tvorbě jednoduchých i složitých webových stránek, které odpovídají vašim představám, přitom není nutné znát nic o HTML kódu.

reklama