obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Windows Vista

pdfFactory Pro 6.30 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2225 Kč*)).
( - - 11MB - koupit - stáhnout - 9426x)

pdfFactory Pro nabízí, vedle všech možnosti standardní verze programu pdfFactory, další nástroje pro tvorbu firemních dokumentů, rozsáhlejších dokumentací nebo archivaci (vkládání záhlaví, zápatí, vodoznaků, záložek, obsahu dokumentu,...).

Novinky ve verzi 5

pdfFactory 6.30 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1112 Kč*)).
( - - 11MB - koupit - stáhnout - 9301x)

pdfFactory umožňuje vytvářet PDF dokumenty z libovolné aplikace Windows, stejně snadno a rychle, jako byste tiskli na běžnou tiskárnu.

FinePrint 9.30 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1112 Kč*)).
( - - 12MB - koupit - stáhnout - 9003x)

FinePrint je neobvyklý tiskový driver pro Vaše Windows, který Vám poskytne dodatečné prohlížení a "neuvěřitelné formátování" Vašich tisků. Vlastní tisk potom probíhá přes standardní ovladač vaší tiskárny. "Neuvěřitelným formátováním" máme na mysli především tisk 2, 4 nebo 8 stran na jednom listu papíru, odstraňování grafiky i celých stran z tisku.

Infix PDF Editor 7.27

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2203 Kč*)).
( - - 75MB - koupit - stáhnout - 12884x)

Díky programu Infix PDF Editor nyní můžete editovat PDF dokumenty podobně jako textové dokumenty v běžném textovém editoru, aniž byste nejdříve museli provádět jejich konverzi do jiného formátu a riskovat tak ztrátu původního rozvržení textu, snímků a grafických objektů.

Hlavní rysy

  • Snadná editace textu jako v běžném textovém editoru

All In One Keylogger 4.4 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1557 Kč*)).
( - - 4.6MB - koupit - stáhnout - 75134x)

All In One Keylogger je určený ke skrytému monitorování veškeré aktivity uživatelů na počítači, kde je nainstalován. Tím vám poskytne komplexní přehled o tom, co se dělo na vašem počítači během vaší nepřítomnosti.

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 3338 Kč*)).
( - - 172MB - koupit - stáhnout - 9152x)

Remote Desktop Manager umožňuje z jediného uživatelského prostředí spravovat všechna vaše vzdálená připojení a virtuální počítače.

Podporuje Microsoft Remote Desktop, Terminal Services, VNC, LogMeIn, Team Viewer, Ftp, SSH, Telnet, Dameware, X Window, VMware, Virtual PC, PC Anywhere, Hyper-V, Citrix, Radmin, Microsoft Remote Assistance, Sun Virtual Box a další.

Xara Web Designer Premium 365 12.4.0

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2225 Kč*)).
( - - 93MB - koupit - stáhnout - 9367x)

Xara Web Designer Premium nabízí komplexní řešení pro snadnou tvorbu moderních, poutavých webových stránek s pomocí šablon. Poskytuje tvůrcům webů naprostou svobodu v používání textů, grafiky, fotografií, kdekoliv na stránce, jen prostřednictvím jediného nástroje. Ke tvorbě jednoduchých i složitých webových stránek, které odpovídají vašim představám, přitom není nutné znát nic o HTML kódu.

DataNumen RAR Repair 2.2

( - - 1.7MB - stáhnout - 5558x)

Výkonný nástroj k opravě poškozených RAR a SFX archívů. Používá pokročilé technologie k prohledání archívů a obnově co možná největšího množství dat. Podporuje šifrované RAR archívy, archívy rozdělené na více částí, použití v dávkách.

GoodSync 9.9.58 čeština nebo slovenština

( - - 17MB - stáhnout - 6635x)

Program pro synchronizaci vašich dat mezi více počítači, počítačem a přenosným úložištěm (USB disk, CDRW disk), prostřednictvím lokální sítě nebo internetu.

IconEdit2 7.0

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$19.95).
( - - 3.6MB - koupit - stáhnout - 6513x)

Výkonný editor ikon. Podporuje formáty ICO, ICL, NIL, EXE, DLL, GIF, TIFF, BMP, JPEG a PNG, použití TrueColor barev, vyhledávání ikon v souborech, snímání zvolených oblastí obrazovky, funkci zpět/opakovat, a další.

reklama