obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Programy pro optimalizaci a opravu systémů

Eusing Free Registry Cleaner 4.0 čeština nebo slovenština

( - - 0.94MB - stáhnout - 8570x)

Nástroj pro snadnou a rychlou opravu chybných údajů v registru systému Windows. Umožní vám tak zvýšit stabilitu a výkon vašeho PC. Podporuje zálohování registru, prostředí příkazového řádku.

Ace Utilities 6.3.0

( - - 6.4MB - stáhnout - 4940x)

Ace Utilities je sada utilit k optimalizaci a údržbě systému: odstranění nepotřebných a duplicitních souborů, vyčistění registru, správa aplikací spouštěných při startu, správce cookies, vymazání historie apod.

Wise Registry Cleaner 9.22 čeština nebo slovenština

( - - 4MB - stáhnout - 18734x)

Utilita pro čištění registru systému Windows. Umožní vyhledat a odstranit neplatné údaje, před aplikací oprav provádí automatické zálohování.

Windows 7 Manager 5.1.8

( - - 16MB - stáhnout - 7357x)

Utilita pro optimalizaci systému Windows 7. Dokáže zvýšit rychlost systému a úroveň zabezpečení, poskytuje podrobné informace o systému, umožňuje úpravu řady nastavení dle vašich představ.

Wise Care 365 4.18 čeština nebo slovenština

Utilita pro údržbu vašeho počítače. Vyhledá nepotřebné soubory, neplatné údaje registru a další možnosti pro opravu nebo zvýšení výkonu. Vždy umožňuje zvolit, zda nabízenou opravu nalezeného problému provést nebo vynechat. Mezi další nástroje patří skartovač souborů, defragmentátor registru a disku, správce položek spouštěných při startu.

Ashampoo WinOptimizer 14.0.0

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$49.99).
( - - 26.9MB - koupit - stáhnout - 8616x)

Ashampoo WinOptimizer nabízí nástroje pro údržbu, zabezpečení a optimalizaci výkonu vašeho systému Windows. Všechny prováděné úpravy vyžadují váš souhlas, jsou zaznamenávány do databáze a umožní tak zrušení provedených změn i několik týdnů nazpět.

Process Lasso 8.9.8.6

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$38).
( - - 2.2MB - koupit - stáhnout - 3821x)

Nástroj pro snadnou správu procesů. Umožňuje nastavení výchozích priorit procesů, ukončení nepovolených procesů, záznam spouštěných procesů. Pokud některé procesy příliš zatěžují CPU a systém přestává reagovat, dokáže automaticky dočasně omezit jejich prioritu.

AnVir Task Manager Pro 8.0.5

( - - 4.1MB - stáhnout - 2513x)

Utilita nabízející nástroje pro správu aplikací a procesů spouštěných automaticky při startu Windows. Poskytuje podrobné informace o všech běžících procesech a aplikacích, včetně skrytých aplikací.

AnVir Task Manager Free 8.0.5

Utilita pro správu aplikací a procesů spouštěných automaticky při startu Windows. Umožňuje monitorovat, přidávat a odebírat automaticky spouštěné procesy a aplikace, upozorní na přidání nových položek do seznamu automaticky spouštěných aplikací, dokáže omezit přílišné zatěžování CPU některými procesy a další.

OCCT 4.4.2

OCCT (Overclock Checking Tool) je nástroj pro testování stability vašeho systému s využitím 4 různých testů k prověření CPU, GPU a výkonu napájecího zdroje. Součástí je rovněž monitor teploty, napětí zdroje, rychlostí ventilátorů, zátěže CPU a využití paměti. OCCT také dokáže ochránit váš počítač před přehřátím.

reklama