obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

trialware

Infix PDF Editor 7.27

[nová verze]
Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2203 Kč*)).
( - - 75MB - koupit - stáhnout - 12824x)

Díky programu Infix PDF Editor nyní můžete editovat PDF dokumenty podobně jako textové dokumenty v běžném textovém editoru, aniž byste nejdříve museli provádět jejich konverzi do jiného formátu a riskovat tak ztrátu původního rozvržení textu, snímků a grafických objektů.

Hlavní rysy

  • Snadná editace textu jako v běžném textovém editoru

PowerDVD 18.0.1619

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1334 Kč*)).
( - - 199MB - koupit - stáhnout - 7946x)

Unikátní, univerzální multimediální přehrávač přinášející 3D a HD filmy na obrazovku vašeho počítače. Díky využití předních technologií nabízí nejvyšší dostupnou kvalitu sledování a poslechu, ať už jde o 3D filmy, vaše domácí video nebo soubory s hudbou, včetně multimediálního obsahu vysílaného ve vaši domácí síti nebo na stránkách Youtube, Facebook a Flickr.

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 3338 Kč*)).
( - - 172MB - koupit - stáhnout - 9102x)

Remote Desktop Manager umožňuje z jediného uživatelského prostředí spravovat všechna vaše vzdálená připojení a virtuální počítače.

Podporuje Microsoft Remote Desktop, Terminal Services, VNC, LogMeIn, Team Viewer, Ftp, SSH, Telnet, Dameware, X Window, VMware, Virtual PC, PC Anywhere, Hyper-V, Citrix, Radmin, Microsoft Remote Assistance, Sun Virtual Box a další.

pdfFactory 6.25 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1112 Kč*)).
( - - 11MB - koupit - stáhnout - 9246x)

pdfFactory umožňuje vytvářet PDF dokumenty z libovolné aplikace Windows, stejně snadno a rychle, jako byste tiskli na běžnou tiskárnu.

pdfFactory Pro 6.25 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2225 Kč*)).
( - - 11MB - koupit - stáhnout - 9380x)

pdfFactory Pro nabízí, vedle všech možnosti standardní verze programu pdfFactory, další nástroje pro tvorbu firemních dokumentů, rozsáhlejších dokumentací nebo archivaci (vkládání záhlaví, zápatí, vodoznaků, záložek, obsahu dokumentu,...).

Novinky ve verzi 5

FinePrint 9.25 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1112 Kč*)).
( - - 12MB - koupit - stáhnout - 8959x)

FinePrint je neobvyklý tiskový driver pro Vaše Windows, který Vám poskytne dodatečné prohlížení a "neuvěřitelné formátování" Vašich tisků. Vlastní tisk potom probíhá přes standardní ovladač vaší tiskárny. "Neuvěřitelným formátováním" máme na mysli především tisk 2, 4 nebo 8 stran na jednom listu papíru, odstraňování grafiky i celých stran z tisku.

Xara Web Designer Premium 365 12.4.0

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2225 Kč*)).
( - - 93MB - koupit - stáhnout - 9324x)

Xara Web Designer Premium nabízí komplexní řešení pro snadnou tvorbu moderních, poutavých webových stránek s pomocí šablon. Poskytuje tvůrcům webů naprostou svobodu v používání textů, grafiky, fotografií, kdekoliv na stránce, jen prostřednictvím jediného nástroje. Ke tvorbě jednoduchých i složitých webových stránek, které odpovídají vašim představám, přitom není nutné znát nic o HTML kódu.

ACDSee Pro 10.0.625

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2448 Kč*)).
( - - 132MB - koupit - stáhnout - 8374x)

ACDSee Pro nabízí pracovní platformu optimalizovanou pro profesionální fotografy. Umožňuje prohlížení, správu, editaci a publikování fotografií s vysokou přesností a kontrolou.

ACDSee 20.0.561

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1558 Kč*)).
( - - 133MB - koupit - stáhnout - 7300x)

ACDSee je rychlý a výkonný správce a prohlížeč grafických souborů. Umožňuje však nejen přehlednou archivaci, rychlé vyhledávání a prohlížení snímků, ale rovněž snadné porovnávání, sdílení snímků on-line, základní úpravy, tisk tvorbu Flash nebo PDF prezentací.

PDFill PDF Editor 10.3 build 8

( - - 15MB - stáhnout - 5369x)

Program pro snadnou práci s PDF formuláři. Umožňuje vyplňování formulářových polí, vkládání nových objektů do dokumentu (text, obrázky, odkazy, ovládací a grafické prvky), vkládání nových formulářových polí, poznámek a komentářů. Vytvořený dokument nebo vyplněný formulář lze uložit do nového souboru a chránit heslem.

reklama