obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Záruky 3.1.7 čeština nebo slovenština

stáhnout: 0.78MB
verze: 3.1.7 (03.01.2012)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: pyramidak software
zdenek@jantac.net
počet stažení: 1037x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (1 hlas)

Program Vám určitě přijde vhod, pokud nakupujete drahé věci, například elektroniku. Program sleduje dobu zbývající do vypršení lhůty záruky a stejně tak přehledně zobrazí, jak dlouho již věc máte. Díky tomu si můžete po čase vyjet přehledný seznam životnosti položek. Záznamy lze třídit, prohledávat i přehledně tisknout. K položkám lze také přiřadit jakékoliv přílohy-soubory. Aktivováním hlídání záruk se bude program spouštět s Windows a sám bude denně upozorňovat na položky před koncem záruky. Program používá moderní kompaktní databázi SDF pracující s pomocí služby SQL Server Compact od Microsoftu, která je zadarmo. Lze importovat starší databáze.

V Pro verzi, kterou máte možnost si na dva měsíce vyzkoušet (poté lze pokračovat ve freeware verzi), mate k dispozici na informace k položkám záruk další kolonky, které lze libovolně pojmenovat. Můžete spravovat více databází, nechat je automaticky zálohovat nebo je synchronizovat přes FTP server, a udržet tak data aktuální na vícero počítačích. S databázovým souborem může pracovat více uživatelů na jednou. To znamená, že můžete databázi umístit třeba na server, kde k ní budou přistupovat ostatní uživatelé. Lze omezit nejenom přístup k databázi, ale také právo editovat záznamy. Pro verze obsahuje ještě editační tabulku, kde můžete upravovat záznamy hromadně, nejen mazat řádky, ale i přes Windows schránku data (tabulku, řádky, buňky) vkládat nebo naopak kopírovat třeba do Excelu.

(Pro chod tohoto programu potřebujete Microsoft .Net Framework 2.0, Framework 3.5 a SQL Server Compact 3.5. Více na stránkách softwaru.)
---
pyramidak software

reklama