obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

ZATYOO pro restaurace 7.28B čeština nebo slovenština

stáhnout: 44.6MB
verze: 7.28B (13.02.2008)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 9490 Kč*)
autor: ZUJIC IT SERVIS
info@zujic.com
počet stažení: 1205x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

ZatYoo je profesionální software pro WINDOWS, speciálně vytvořený pro restaurace, bary, bistra, pivnice, hotelové restaurace a jiné druhy pohostinských zařízení a prodejních míst. Používat ho nicméně může i jakýkoliv obchod.

* Funguje na jakémkoli PC, a může být ovládán buď dotykovou obrazovkou nebo myší.
* Umí pracovat s dvojí měnou, tedy například s Kč i Euro. Poradí si s různými druhy plateb (hotovost, karty, stravenky...) Samozřejmostí je možnost rozdělení platby mezi více zákazníků, zaznamenání přesunu stolů atd.
* Umožňuje přijímat objednávky chod po chodu tak, jak je jídlo servírováno (předkrm, hlavní chod, dezert, káva apod.) a umí zároveň tyto jednotlivé objednávky odesílat postupně do kuchyně (až do počtu šesti různých přípravných míst!) a to včetně komentářů k postupu úpravy jídla (málo propečený steak apod.)
* Nabízí velmi silný nástroj celkové zpracování tržby (výkazy, obrat, storna, kredit atd.). Zároveň vlastní funkci na zpracování inventárních údajů.
* Nabízí i funkci bezdrátového sběru objednávek pomocí kapesních počítačů ze vzdálených míst provozovny.
* Spolupracuje s veškerými pokladními komponenty, jako pokladní zásuvky, tiskárny, čtečky čárových kódů, čtečky magnetických karet, zákaznické displeje
---
ZUJIC IT SERVIS

reklama