obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

ACDSee 20.0.561

stáhnout: 133MB
verze: 20.0.561 (16.09.2016)
koupit: 1514 Kč*)
čeština nebo slovenština: ne
operační systém:
licence:
distributor: www.mokry.cz/acd-systems
počet stažení: 11926x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 4 (4 hlasy)

ACDSee je rychlý a výkonný správce a prohlížeč grafických souborů. Umožňuje však nejen přehlednou archivaci, rychlé vyhledávání a prohlížení snímků, ale rovněž snadné porovnávání, sdílení snímků on-line, základní úpravy, tisk tvorbu Flash nebo PDF prezentací. Díky podpoře více než 100 nejpopulárnějších grafických a multimediálních formátů, budete moci z jednoho místa pracovat se všemi vašimi fotografiemi, zvukovými soubory i videoklipy.

  • ACDSee přináší ještě přehlednější uživatelské prostředí usnadňující přechod mezi správou, prohlížením, úpravami a sdílením fotografií. Pro snadnější identifikaci vybraných snímků nabízí možnost jejich vizuálního označení, stejně jako automatické označení fotografií, které byly upraveny.
  • Mezi nástroji pro úpravu snímků ACDSee nabízí korekci expozice, odstranění červených očí a nechtěných objektů, korekci sytosti barev, možnost vkládání textu, ohraničení nebo stínů, aplikaci různých efektů ve vybraných oblastech snímků.
  • K prezentaci a bezpečnému uložení vašich fotografií na internetu stačí zdarma zřídit účet na ACDSeeOnline.com a potom jen přetáhnout vybrané soubory se snímky z ACDSee do vyhrazeného prostoru, který služba ACDSeeOnline.com nabízí. Odsud lze rovněž fotografie snadno zasílat třeba na portál Facebook.
  • Nový FTP Uploader usnadňuje přenos snímků na FTP server. Umožňuje například tvorbu a správu FTP profilů nebo změnu velikosti snímků při jejich transferu.
reklama

Komentáře

ACDSee 17.0 Build 42, St, 11.12.2013 - 19:40, napsal Romeo (bez ověření)
nieje uvedené či funguje na 32bit alebo 64bit W.