obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

ActivityMon Corporate/Server/Auditor 1.5.0.103 čeština nebo slovenština

stáhnout: 12.7MB
verze: 1.5.0.103 (07.09.2013)
koupit: US$59
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: ActivityMon Software
info@activitymon.com
počet stažení: 3346x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 4.2 (5 hlasů)

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu

ActivityMon umožňuje sledovat činnost zaměstnanců na počítači (obecně všech uživatelů) a následně získaná data prohlížet a analyzovat. Umožní Vám tak najít rezervy Vašich zaměstnanců a optimalizovat tak Vaše výdaje.

Sleduje používané aplikace včetně kompletní historie spouštění/ukončování jejich procesů, čas v nich strávený i čas kdy uživatel neprovedl žádnou smysluplnou akci. Je možné uchovávat stisknuté klávesy, stejně jako je možné nechat ukládat i obsah celé obrazovky nebo aktivního okna. ActivityMon může zaznamenávat přípojená a odpojená zařízení.

Program může běžet tak, aby nebyla pro uživatele viditelná jeho přítomnost. Je ale taky možné aplikaci nastavit tak, aby uživatel musel potvrdit, že o sledování počítače ví a že s ním souhlasí.

Komerční verze umožňují distribuce sledovaných dat po síti LAN, administrátor systému pak nepotřebuje fyzický přístup k počítači aby mohl aktivity zkontrolovat a analyzovat. Aplikace nabízí i možnost distribuce dat aktivit na vzdálené servery pomocí protokolu FTP.

ActivityMon je samozřejmě možné také použít pro sledování činnosti např. dětí na počítači (parental control) apod.

---
Advanced Software

reklama