obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Adresář jinak - 4Contact XP 10.1.1 čeština nebo slovenština

stáhnout: 6.15MB
verze: 10.1.1 (01.05.2012)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 990 Kč*)
autor: 4Contact s.r.o.
info@4contact.cz
počet stažení: 2744x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Kompletní správa kontaktů, plánování aktivit, kalendář, prodej.
Vlastnosti a funkce:

Okamžitý přístup k informacím
Přístup ke kontaktům, aktivitám (schůzky, úkoly, tel. hovory, poznámky), historii aktivit, záznamům o prodeji, přílohám (dokumenty, www stránky, ..)

Jednouživatelská a síťová verze programu
4Contact XP ukládá data ve formátu DBASE. 4Contact CRM ukládá data v SQL databázi (MS SQL server nebo MSDE).

Přizpůsobení databáze Vašim potřebám
Kromě 50 standardních polí lze využít až 30 uživatelem definovaných polí (firma, oblast, ...). Názvy polí a jejich rozmístění v záložkách free1, free2 a free3 může uživatel měnit a určit co vlastně bude v databázi sledovat. Každá databáze programu 4Contact může mít jiné uživatelem definované pole.

Kategorie
Možnost zařazení kontaktů do kategorií. Kategorie si může uživatel vytvořit libovolné. Každá databáze může mít definovány jiné kategorie.

Kalendář
Aktivity lze prohlížet a aktualizovat ve formě Kalendáře. Jednotlivé schůzky, známky, úkoly, tel.hovory, ... lze přesouvat myší v rámci týdenního kalendáře. Aktivity lze filtrovat. Hromadný zápis aktivit.

Nastavení upozorňování na schůzky
Možnost nastavení upozorňování na schůzky, úkoly, ... Časový předstih upozorňování na termíny lze volit pro každou Aktivitu individuálně.

Tiskové přehledy
Více než 40 předdefinovaných tiskových přehledů, adresních štítků a obálek. Možnost vytvářet vlastní tiskové přehledy z informací uložených v databázi. Typy tiskových výstupů, které lze vytvořit
A další.

Kromě základní verze programu 4Contact XP existuje také verze 4Contact CRM, která kromě jiného umožňuje přístup k podnikové databázi přes Internet. 4Contact CRM ukládá všechny informace v SQL databázi (MS SQL server).
Porovnání vlastností programu 4Contact XP a 4Contact CRM a popis dalších funkcí a vlastností naleznete na stránkách výrobce.

---
4Contact s.r.o.

reklama