obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Agama Web Menus 2.21 čeština nebo slovenština

stáhnout: 4.5MB
verze: 2.21 (02.06.2013)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: US$29.95
autor: MP Software
mpsoftware@seznam.cz
počet stažení: 18445x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (1 hlas)

Agama Web Menus je pokročilý a efektivní nástroj, který vám umožní vytvářet perfektní a plně funkční DHTML menu, která jsou kompatibilní se všemi běžně užívanými prohlížeči a to bez nutnosti napsání jediné řádky kódu. S tímto nástrojem lze vytvářet nejen tradiční, Popup menu, Výklopná menu, Navigační lišty, nebo Záložková menu ale dokonce také Stromová menu a Výklopná stromová menu! Vygenerovaná DHTML menu jsou kompatibilní se všemi běžně užívanými prohlížeči a se všemi typy dokumentů v quirk a strict módu.

Mezi další přednosti tohoto programu patří: jednoduchá implementace menu do HTML stránek, neomezený počet menu v jedné stránce, neomezený počet podmenu a položek menu, neomezená hloubka menu. Program obsahuje stovky předdefinovaných předloh menu ve stylu XP menu, Vista menu, Mac a mnoho dalších vysoce kvalitních předloh. Můžete dokonce vytvářet své nové, neokoukané a opakovatelně použitelné předlohy menu.

Tento program umožní vytvořit profesionálně vyhlížející a fungující DHTML menu i úplnému začátečníkovi a to během několika málo minut. Profesionální vývojáři webů pak ocení více než stovku atributů, které umožňují konfigurovat menu do nejmenších detailů až na úroveň jednotlivých položek menu.

Agama Web Menus obsahuje nástroj pro generování uživatelsky definovatelné sitemapy (mapa webu) a také generátor pro vytváření Google XML sitemapy ze struktury vašeho menu. Tyto nástroje jsou plně funkční i v nezaregistrované verzi programu.

---
MP Software

reklama