obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Výukové programy

School PC 3.4.37.176 čeština nebo slovenština

( - - 2.3MB - stáhnout - 6865x)

Software je určen pro řízení počítačů ve školách a školících centrech. Aplikace umožňuje vzdáleně ovládat všechny počítače v počítačové učebně z jednoho místa, povolit/zakázat surfování na internetu, monitorovat pracovní plochu studenta a testování v bezpečném webovém prohlížeči (např. SCIO testy, apod.).
---
74.cz

Anki 2.0.34

( - - 22MB - stáhnout - 4591x)

Anki vám pomůže zefektivnit vaši přípravu na zkoušky, studium jazyka, rozšiřování vašich zeměpisných vědomostí apod. Využívá tzv. flashcards, karet které zobrazují jednotlivé otázky k procvičovanému tématu (texty, obrázky, video, matematické rovnice apod.).

RapidTyping 5.1 čeština nebo slovenština

( - - 15.2MB - stáhnout - 2851x)

Program, který vás zábavnou formou naučí psát rychleji, všemi prsty na klávesnici. Ke snadnějšímu osvojení správné polohy prstů Rapid Typing Tutor umožňuje zobrazení virtuální klávesnice se zvýrazněním zón. Podporovány jsou různé druhy klávesnic (QWERTY, AZERTY, ABNT2, Dvorak,…)

TempoPerfect Computer Metronome 4.08

( - - 0.32MB - stáhnout - 2253x)

Softwarový metronom nabízející přesný vizuální i akustický indikátor rytmu, možnost rozdělení rytmu (např. 3+2), přehledné uživatelské prostředí.

TypingMaster Typing Tutor 10.00

( - - 9.1MB - stáhnout - 2285x)

TypingMaster Pro je profesionální program pro výuku psaní na klávesnici. Nabízí 5 lekcí, testy, hry zaměřené na nácvik pasní, ilustrované statistiky, umožňuje analýzu vašeho psaní v jiných aplikacích.

Stellarium 0.13.3

( - - 76MB - stáhnout - 4143x)

Stellarium je planetárium, realisticky a prostorově zobrazující noční oblohu tak, jak ji můžete vidět prostým okem nebo dalekohledem.

enigeo 4.1.0 čeština nebo slovenština

( - - 4.3MB - stáhnout - 2178x)

Enigeo nabízí zábavnou formu výuky nebo ověření znalosti hlavních měst, vlajek a geografických poloh států.

( - - 73MB - stáhnout - 2199x)

Chcete umět španělsky, ale nevíte jak se naučit a zapamatovat si všechna ta nová slovíčka a jejich správnou výslovnost? Vyzkoušejte program pro výuku španělských slovíček, vět a frází: LINGWA slovní zásoba.

LINGWA slovní zásoba (Němčina) 1.07 čeština nebo slovenština

( - - 76MB - stáhnout - 2419x)

Chcete umět německy, ale nevíte jak se naučit a zapamatovat si všechna ta nová slovíčka a jejich správnou výslovnost? Vyzkoušejte program pro výuku německých slovíček, vět a frází: LINGWA slovní zásoba.

( - - 77MB - stáhnout - 2409x)

Chcete umět anglicky, ale nevíte jak se naučit a zapamatovat si všechna ta nová slovíčka a jejich správnou výslovnost? Vyzkoušejte program pro výuku anglických slovíček, vět a frází: LINGWA slovní zásoba.

reklama