obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

APSi 21 čeština nebo slovenština

stáhnout: 0.04MB
verze: 21 (14.04.2010)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 654 Kč*)
autor: APSi, s.r.o.
korcek@autodoplnkyrall.cz
počet stažení: 1476x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Skladové hospodářství evidence zboží na skladech (až 999 skladů), příjem, výdej, spotřeba zboží, převody zboží mezi sklady, sledování obratů a dosahovaných zisků z prodeje zboží, definování až 10 různých typů slev a jejich přiřazení jednotlivým zákazníkům nebo skupinám zákazníků. Přímý prodej zboží paragonem či fakturou nebo systém dodací listy a následná fakturace. Podporuje práci s cizími měnami, možnost vést sklad v jakekoliv měně.

Pokladní systémy vystavení a tisk paragonů, evidence a přehledy tržeb, automatické poskytování definovaných slev zákazníkům, opravy a storna paragonů, používání čárových kódů atd. Tisk na všechny typy tiskáren ? paragonové, laserové, inkoustové, čárových kodů, tisk na registrační pokladnu Elcom (pro Slovensko).

Fakturace vystavení faktur, evidence plateb a přehledy, automatické poskytování definovaných slev zákazníkům, opravy a storna dokladů, používání čárových kódů, sledování plateb zákazníků

Objednávkový systém ucelený systém pro evidenci objednávek zákazníků a jejich vyřízení. Automatické sledování skladových zásob nutných pro vykrytí objednávek. Automatický návrh nákupu zboží u dodavatele. Automatické vytvoření faktury,paragonu nebo dodacího listu z objednávky. Automatická evidence elektronických (internetových) objednávek zákazníků.

Dodavatelské objednávky evidence objednávek u dodavatelů obsahuje sadu nástrojů které uživateli pomohou navrhnout nákup zboží sledováním jeho obratů, min.stavů a požadavků zákazníků.
---
APSi, s.r.o.

reklama