obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Autoservis + účetní program AdmWinDE 2.57 Startverze čeština nebo slovenština

stáhnout: 8.56MB
verze: 2.57 Startverze (16.12.2015)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 4500 Kč*)
autor: Ing.Vladimír Jehlička
počet stažení: 7849x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (6 hlasů)

Program Autoservis + AdmWinDE (software pro autoservis) je ucelený informační systém pro drobné podnikatele i větší firmy poskytující služby v oblasti údržby a opravy vozidel a pneuservisu. Obsahuje provázané evidence - evidenci zákazníků včetně evidence uskladněných pneumatik, požadavků zákazníků, zakázek (s veškerými údaji o vozidle jako SPZ, tovární značka - typ, měsíc/rok výroby, výbava, výrobní čísla motoru a karosérie, stav tachometru, i stav přistaveného vozu apod.) od jejich přijetí až po vyúčtování a předání vozidla, a skladů s fakturami, prodejkami (maloobchodní pokladna), dodacími listy, nabídkami, poptávkami, objednávkami.
To vše s mnoha zjednodušeními, které vám při práci ušetří spoustu času, jako např. při zapisování nové zakázky je velice praktickou funkcí nabídka přehledu předchozích zakázek (oprav, návštěv - kdy oprava/údržba proběhla, kolik mělo vozidlo najeto, stav vozidla a co bylo provedeno), která se zobrazí ihned po zadání SPZ do okna zakázky s možností veškeré potřebné údaje o vozidle i jeho majiteli zapsat do hlavičky nově zapisované zakázky. Současně tímto máte k dispozici okamžitý přehled o předchozích opravách, údržbách vozidla.
V každé evidenci je k dispozici možnost mnoha tiskových výstupů specializovaných pro provoz autoservisu, jako např. Zakázkový list, Protokol o uskladnění pneu, apod. a řada ostatních přehledových výpisů.

K tomu jsou k dispozici všechny ostatní evidence a funkce standardního účetního programu AdmWin DE: záznamní povinnost pro DPH dovedená až do tisku přiznání k DPH, dlouhodobý majetek s výpočty odpisů, knihy jízd, korespondence, kompletní zpracování mezd a daňová evidence. Platby v různých měnách, elektronické platební příkazy a načítání výpisů pro většinu homebanking tuzemských bank.

Bohatá vnitřní dokumentace okamžitě přístupná ke zpracovávané úloze. Ze všech evidencí výstup do xls. Všechny doklady (faktury, zakázkové listy, dodací listy, objednávky, nabídky, poptávky, prodejky) lze opatřit logem, popřípadě razítkem s podpisem pro výstup do PDF a odeslání mailem. Více na stránkách výrobce.

Program Autoservis + AdmWinDE Startverze je zdarma pro záznam až 200 záznamů v součtu dokladů v deníku, faktur, skladových pohybů a mezd. Pořízením plné verze lze v zapsaných datech pokračovat dále.

---
Ing.Vladimír Jehlička

reklama