obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Autoškola professional 3.4.18.1 čeština nebo slovenština

stáhnout: 17.4MB
verze: 3.4.18.1 (10.09.2009)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 240 Kč*)
autor: Jan Dobeš Software
info@dobesoft.cz
počet stažení: 1961x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (2 hlasy)

Program Autoškola professional slouží pro přípravu na závěrečné zkoušky v autoškole.
Program je aktuální pro rok 2008, aktuální otázky dle novely zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů.
Program obsahuje simulátor skutečného závěrečného testu, kde lze zjistit, zda je šance uchazeče pro úspěšné zvládnutí testu. Program zaznamenává vývoj testování.
Zabezpečeně se ukládají protokoly všech provedených testů všech žáků se zaznamenáním chybně zodpovězených otázek v testu. Chybně zodpovězené otázky lze snadno z protokolu spustit v provičovacím modulu a nadále procvičovat.
Otázky lze prohlížet a procvičovat. Program obsahuje 51 dalších neoficiálních dopravních situací, které můžete prohlížet a procvičovat. Každá situace obsahuje nejen vysvětlení řešení, ale také animaci, která simuluje skutečný pohyb vozidel na křižovatce.
Program vám dále nabízí k výuce a procvičování komplet 378 dopravních značek (všechny, které můžete potkat na pozemních komunikacích).
ReVision - Program obsahuje opakovací cykly, které lze libovolně nastavovat v průběhu výuky.
Program obsahuje režim prohlížení a procvičování problémových otázek. Jedná se o otázky, na které je odpovídáno pravidlně chybně nebo střídavě chybně. Program tyto otázky bude nabízet do té doby, dokud nebudou zcela zvládnuté. Problémové otázky detekuje a vybírá program sám podle úrovně odpovídání.
Kdykoliv v průběhu výuky a procvičování lze uschovávat jednotlivé otázky do zvláštního seznamu, který pak lze pomocí speciálních režimů prohlížet nebo procvičovat.
Program umožňuje tisk vybraných, problémových otázek na Vaší tiskárně. Formátování je zvoleno tak, aby otázky byly ekonomicky rozložené na papíře.
Centrum důležitých zákonů - program obsahuje elektronický balík všech důležitých zákonů souvisejících s dopravou, komunikacemi.
Otázky jsou se zákony provázány. Pomocí funkce Select&Find lze získat vysvětlení otázky pomocí zákona.
Program obsahuje kompletní popis a náhledy všech dopravních značek.
S programem se naučíte všechny technické otázky. Technické otázky byly vytvořeny pro žáky autoškol, kteří chtějí být přípraveni na případné zákeřné otázky z oblasti ovládání a údržby vozidla. Technické otázky mohou být vyžadovány u závěrečných zkoušek.
Program zobrazuje statistiky vývoje testování v jednotlivých okruzích (pravidla provozu, dopravní značky, atd.). Sledovat lze i vývoj ve výuce.
Jeden program dokáže vyučovat a testovat neomezený počet žáků nezávisle na sobě.
Evidence žáků - Program umožňuje evidovat žáky autoškoly, sledovat jejich provedené testy, porovnávat mezi sebou jednotlivé žáky ve skupině apod.
Program obsahuje funkci vyhledávání. Vyhledávat lze číslo otázky. Dále lze prohledávat pomocí klíčového slova nebo fráze databáze otázek a legislativy.
Administrátorské funkce - Administrátor může provávdět aktualizace, zálohování.
Program pracuje také na síti.
---
Jan Dobeš Software

reklama