obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Bizz RSS Feed Liner 4.11 čeština nebo slovenština

stáhnout: 2.93MB
verze: 4.11 (01.07.2006)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: DS&T s.r.o.
bizz@bizz.cz
počet stažení: 1609x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Jedna RSS řádka na obrazovce .. a víte vše

FeedLiner = Feed Ticker + Feed Reader + Feed Browser + Feed Screen Saver + Mezinárodní Katalog Feedů + ... další ...

Bizz™ FeedLiner je určitě naprosto odlišný od všech čteček Feedů, které jste až dosud mohli vidět nebo používat a to není jediný důvod, proč rozhodně stojí za to ho vyzkoušet.

Není to jen další e-mailový klient, který umí číst a zobrazovat RSS a XML soubory, ale součást uceleného řešení Bizz™ Feeds nabízejícícho možnost změnit přístup k získávání informací na Internetu směrem od často nekonečného surfování a pracného vyhledávání k průběžnému sledování toho co vás zajímá.

Systém umožňzje ideálně prezentovat a sledovat vše co vás napadne. Počínaje novinovými titulky a upoutávkami, přes letáky, akční ceny a výprodeje v kameneých obchodech i v e-shopech, až po nápady co si dnes uvařit, na co jít do kina nebo čtení Blogů (Můžete se nechat inspirovat již fungujícími, ve čtečce předkofigurovanými, živými Feedy našich největších partnerů).

Cílem projektu Bizz™ Feeds do kterého se můžete kdykoliv zapojit i vy, je nabídnout ucelený systém publikování a sledování informací, který umožní zapomenout na složité síťové adresy a linky a nabídne svým uživatelům všech úrovní počítačových znalostí možnost snadno sledovat všechny nové věci, které je na Internetu mohou zajímat.

Další podrobnosti v češtině je možno se dočíst v dokumentu na adrese http://www.BizzFeeds.com/dwn/doc/cs/FeedLinerCS.htm nebo přímo na našich webech http://www.bizzfeeds.com resp. http://www.Bizz.cz resp. http://www.FeedAtlas.com

---
DS&T s.r.o.

reklama