obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

BricsCad Classic 10.1.11 čeština nebo slovenština

stáhnout: 55.66MB
verze: 10.1.11 (18.11.2009)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 10700 Kč*)
autor: Bricsys nv / Protea s.r.o.
obchod@protea.cz
počet stažení: 2050x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Bricscad V10 je jedničkou mezi alternativními CAD systémy užívajícími formát DWG a nabízí úplnou sadu nástrojů všem profesionálním uživatelům. Na počátku roku 2010 bude uvolněna také verze pro Linux. Bricscad se dodává ve dvou verzích, Classic a Pro. Verze Pro obsahuje oproti Classic navíc VBA a ACIS modelář.

Bricscad V10 načítá a ukládá výkresy přímo ve formátu DWG a je vysoce kompatibilní s programem AutoCAD? 2009. Bricscad poprvé uživatelům nabízí možnost navzájem spolupracovat a synchropnizovat soubory online.

Bricscad je preferovanou CAD platformou pro stále se zvyšující počet velkých společností. Klíčem úspěchu Bricscadu je jeho kompatibilita s formátem DWG, komfortní uživatelské prostředí, skutečně každodenní podpora a rozumná cena nových licencí i upgradů. Proto je Bricscad nejvhodnější volbou jak pro náhradu licencí AutoCADu, tak pro rozšíření stávajícího vybavení programy AutoCAD. Programovací kódy v jazycích AutoLISP, Diesel, DCL, VBA a COM lze v Bricscadu přímo spouštět bez nutnosti jakýchkoliv předchozích úprav.
---
Protea s.r.o.

reklama