obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

CRMfree 3.70 čeština nebo slovenština

stáhnout: 80.08MB
verze: 3.70 (16.07.2012)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: Technodat Develop, s.r.o.
crminfo@technodat.cz
počet stažení: 2530x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

CRMfree je jednouživatelský CRM systém, který obsahuje základní objekty a funkcionalitu CRM řešení.
Uživatelé mohou zakládat databázi firem, kontaktních osob a vlastních zaměstnanců, dále vkládat obchodní příležitosti, obchodní případy či přikládat soubory a záznamy. Je zde připraven jednoduchý import dat a ke každému objektu přednastaveny tiskové sestavy.

Systém je po instalaci funkční 60 dní bez nutnosti registrace, přičemž registrací software získává uživatel zdarma časově neomezenou licenci. K systému je poskytována kontextová nápověda, ovšem bez další technické podpory výrobce.

CRMfree je vstupní branou do světa CRM systémů. Svojí funkcionalitou může postačovat živnostníkům nebo malým firmám, které nepotřebují víceuživatelský přístup k databázi a hledají opravdu základní CRM řešení.

Pro společnosti s vyššími nároky na funkcionalitu a administraci nabízí výrobce systém CRMplus, který prochází neustálým vývojem, je doplňován novými funkcionalitami a výrobce v prvním roce vyžívání poskytuje zdarma technickou podporu a aktualizace systému. K CRMplus výrobce poskytuje vlastní trial-verzi, kde si mohou zájemci vyzkoušet systém v praxi.
 

---
Technodat Develop, s.r.o.

reklama