obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

DecoCharts for VCL 1.3

stáhnout: 3.9MB
verze: 1.3 (18.11.2013)
koupit: US$28
čeština nebo slovenština: ne
operační systém:
licence:
autor: Precision software & consulting
info@be-precision.com
počet stažení: 2885x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu

Balíček interaktivních komponent pro Embarcadero Delphi, pomocí nichž můžete do Vašich aplikací zařadit rozkladové grafy, indikátory stavu rozpočtu, KPI tabulky, porovnávací tabulky, a další obdobné prezentace.

Komponenty jsou koncipovány jako nenáročná a snadno použitelná alternativa k obecným tabulkovým komponentám a komponentám pro zobrazování grafů. Každá komponenta z balíčku DecoCharts může být použita samostatně pro daný konkrétní účel, bez nutnosti zatížení výsledné aplikace nějakými universálními komponentami na pozadí (které jsou velmi často náročné na systémové prostředky).

Komponenty DecoCharts jsou navrženy pro všechny edice Delphi od verze 7 až po XE2.

Přehled komponent:

* TDecoBar
Rozkladový "pruhový" graf, který Vám umožní prezentovat různé typy finančních, statistických a jiných číselných dat, v přehledné a interaktivní formě.

* TDecoProgressGrid
Specializovaná tabulka, která kombinuje "ukazatele průběhu" a jejich podpůrná (doplňková) data. Tato kombinace je ideální pro zobrazování různých indikátorů stavu rozpočtu, KPI tabulek, a dalších dat, která vyžadují percentuální formu prezentace.

* TDecoCompareGrid
Snadno použitelná komponenta, která zobrazuje přehlednou porovnávací tabulku pro zadané seznamy kritérií a jejich hodnot pro jednotlivé porovnávané položky.

* TDecoRatingStars
Tato jednoduchá komponenta implementuje interaktivní hodnotící prvek. Můžete ji použít např. pro zobrazení průměrného hodnocení, pro získání zpětné vazby hodnocení uživatele, apod.

* TDecoProgressBar
Samostatná komponenta ukazatele průběhu.

* TDecoBarPlus, TDecoProgressGridPlus, a další komponenty s příponou "Plus"
Komponenty z balíčku DecoChartsPlus jsou potomky výše zmíněných tříd, ale používají knihovnu GDI+ pro hladké vykreslování (anti-aliasing). Komponenty z balíčku DecoChartsPlus podporují rovněž kompozitní vykreslování (např. efekt Aero Glass).

---
Precision software & consulting

reklama