obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Discsender 1.5.0 čeština nebo slovenština

stáhnout: 0.62MB
verze: 1.5.0 (14.05.2006)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: http://www.backupstudio.cz
info@backupstudio.cz
počet stažení: 1289x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Program pro vzdálené sledování disků počítače, zobrazuje písmeno jednotky, název jednotky, typ jednotky, celkovou a volnou kapacitu, souborový systém a procenta obsazenosti. Volné místo na disku zobrazuje zpětně podle zadání.

Program se skládá ze dvou částí:

- Sender , který v zadaných časových intervalech odesílá údaje na FTP server. Nastavitelnost je v řádu hodin, lze zvolit každodenní, týdení či měsíční periodu.

- Reader , který z FTP serveru stahuje ůdaje a soustředí je do přehledné tabulky. Základní volba tabulky se provádí na základě domény, která se zadává ručně do nastavení senderu, doména tedy může slučovat počítače z více skutečných domén, nebo naopak jedna skutečná doména může být rozložena do více doménových tabulek.

Pro opravdu rychlý základní přehled lze nastavit dvě zvýrazňující barvy, které zvýrazní příslušný disk při překročení určitého procenta obsazenosti. Historie obsazenosti zároveň umožňuje rychle zjistit, zda se něco podezřelého na serverech neděje (např. jestli nám uživatelé nezaplácavají místo filmy).

---
http://www.backupstudio.cz

reklama