obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

EasyDVD 2.1.3.89 čeština nebo slovenština

stáhnout: 0.38MB
verze: 2.1.3.89 (03.07.2006)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: Lukáš Hakoš
autor@lukas-hakos.com
počet stažení: 7537x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

EasyDVD je nepřímým nástupcem Athena DVD Playeru! v2, který v sobě nese stejné jádro. Díky flexibilitě, kompatibilitě i zpětně se staršími OS Windows a díky unikátní podpoře ovladačů DirectX dokáže tento velmi malinký program přehrát bez problémů jakékoliv DVD. Díky zabudovaným ovladačům a sadě instrukcí DirectX 9.0 nemusíte mít ani primárně ovladače nainstalované.

Nová verze má oproti staré např. vylepšenou podporu multimédií jako třeba promítání na plochu, on-line diskuse produktu, ZOOM digitální, nastavení hodnot obrazu apod., newslettery v základní distribuci, optimalizaci jazykových mutací a mnohé jiné...

Nyní je dokonce upraven i vzhled přehrávače na kterém se bude neustále pracovat až do úplné skinovatelnosti + jazykové translatace produktu.

Pro všechny jinak doporučuji, kdybyste měli nějaké problémy, abyste navštívili mé stránky a zašli do Diskuse, kde možná i najdete odpověď na své otázky od jiných uživatelů, popř. je zodpovím já v co nejkratším termínu.

Jinak verze 2.3.1.89 obsahuje nově optimalizaci jádra pro interaktivní nápovědu, opravený chybový řádek "21" ;-), připravená podpora pro vypalování za chodu aplikace (při přehrávání on-live-playing) a i příprava na chráněný obsah DVD!

Doporučuji upgradovat starší produkty na tutu verzi!

Na vývoji produktu se neustále pracuji a program je zcela ZDARMA!

---
Lukáš Hakoš

reklama