obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

EduBase 2 2.75 čeština nebo slovenština

stáhnout: 56.71MB
verze: 2.75 (24.06.2011)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 1958 Kč*)
autor: Dosli
info@dosli.cz
počet stažení: 1943x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (1 hlas)

Revoluční e-learningový systém, který zvládne opravdu každý. Jednoduše připravte výukové materiály (testy, pracovní listy, učební texty, apod.) a ty jsou ihned dostupné na Vašem e-learningovém portálu, příp. je můžete vytisknout nebo procházet v aplikaci. Design webového rozhraní je možné libovolně upravit.

Příprava materiálů probíhá přímo v aplikaci s možností využít integrovaný textový editor (vkládání obrázků, rovnic, zvuků, flash animací, apod.). Tyto možnosti máte v každém editačním poli (učební text, zadání testové otázky i každá její odpověď, zadání otevřené otázky, její řešení, apod.), takže Vaše výukové materiály budou opravdu zajímavé a různorodé.

Jedinečný databázový systém – veškeré připravené výukové objekty (učební texty, testové otázky, otevřené otázky) uložte v elektronické knihovně a pak je využijte v libovolném množství výukových materiálů. Jednou napíšete = stokrát použijete.

Testům lze nastavit řadu parametrů (čas. limit, listování, zobrazení správného výsledku) a omezení (kdy a komu se test zobrazí). Program před zkoušením náhodně vybere z databáze otázky, zamíchá jejich pořadí i pořadí jejich odpovědí – každý test je tedy jiný. Výsledky zkoušení se ukládají v databázi na serveru školy.

Rozdíl mezi programy DoTest 4 a EduBase 2

DoTest – příprava testových otázek a znich sestavení testů, jejich tisk a zkoušení na počítači, evidence výsledků.

EduBase – příprava: učebních textů, testových a otevřených otázek, přikládání souborů, z nich sestavení: testů, písemek a sad řešených příkladů, pracovních listů, výukových textů i celých učebnic, jejich tisk a zkoušení na počítači, evidence výsledků.

EduBase = DoTest + hodně navíc

Informace pro instalaci demoverze:

Přihlašovací jméno: admin
Heslo: admin

Pro získání 30denní trial licence zašlete žádost na info@dosli.cz.
Nebo si vyzkoušejte fungování EduBase 2 na webu – http://demo.edubase.cz.

---
Dosli

reklama