obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

EPVdeskTOP 2010 čeština nebo slovenština

stáhnout: 10.74MB
verze: 2010 (20.04.2010)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 4000 Kč*)
autor: Borkovec Software
roman@borkovec.com
počet stažení: 2041x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

EPVdeskTOP navazuje na Evidenci příjmů a výdajů, která je na trhu od roku 2002. K rozhodnutí vytvořit EPVdeskTOP nás vedlo několik důvodů, ale ten hlavní je v tom, nabídnout uživateli větší komfort, modernější vzhled i ovládání, návaznost na aktuální požadavky a také sjednotit vývoj low-cost produktu s našimi zakázkovými projekty. Doufáme, že se nám tato myšlenka zdařila, a že již tak velký počet uživatelů bude dále rozšířen.

Daňová evidence
Jednoduché i daňové doklady příjmové, výdajové, bankovní a pokladní. Textové i řádkové, podle nastavení úrovně formulářů.

Fakturace
Textové i řádkové faktury, vydané, přijaté i zálohové. Provázání se zakázkovým systémem a skladovými pohyby, možnost nastavení úrovně formulářů pro začátečníky i pokročilé uživatele. Přepočty a zaokrouhlování automatické i ruční. Knihy pohledávek, závazků a další nutné evidence.

Sklady
Libovolné množství skladů, odpovědné osoby, skladové položky, vážené průměry cen a skladové pohyby. Napojení na fakturace.

Zakázky
Jednoduchý zakázkový systém, provázaný s fakturací, evidencí a dopravou. Vyhodnocuje výnosy a náklady, dokáže evidovat odměny zaměstnancům (pracovníkům)

Dopravní účetnictví
Evidence vozidel, jejich jízd, cestovních příkazů a pravidelných tras včetně jejich generování. Propojení do zakázkového systému, vyhodnocení CRM aj.

MarWin 4
Stavebnicový systém, na kterém jsou stavěny naše produkty. Umožňuje společné ovládání i možnosti, exporty, řazení, multilinguální verze a nepřeberné množství dalších možností.

EPVdeskTOP a licence

Tzv beta verze produktu, která je k dispozici ke stažení, je plně zdarma. Není omezena počtem záznamů, licenční klíč je určen pro jednu účetní jednotku. Stejně jako v EPV nebude updatovatelná, tzn že bude k užívání tak, jak je bez dalších novinek, oprav atp.

Single verze je placená verze, která umožňuje plný provoz jedné ÚJ. Je možno si bezplatně vyžádat licenční klíč na libovolné množství uživatelů v této ÚJ a tak umožnit přístup dalším rolím - skladník, dispečer atp. Cena této verze je 3000Kč, roční upgrade (nepovinný) 1500Kč.

Multiverze je placená verze, která umožňuje plný provoz neomezeného počtu ÚJ. Licenční klíč na požadovaný počet ÚJ je možno si kdykoliv bezplatně vyžádat, stejně tak jako v single verzi, klíč pro rozšíření počtu uživatelů. Cena této verze je 5000Kč, roční upgrade (nepovinný) 1500Kč.

Pro platící uživatele EPV 2010 je přechod na EPVdeskTOP s libovolným počtem ÚJ v roce 2010 zdarma. Pokud nemáte uhrazen upgrade na 2010, stačí jej uhradit zpětně (500Kč) a získáváte tuto výhodu také. Pokud nemáte EPV 2010 zakoupeno, stačí jej zakoupit a získáte možnost přechodu zdarma na EPVdeskTOP (1000Kč). Tento odstavec je platný pouze v roce 2010.
---
Borkovec Software

reklama