obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

GameWorld Cheater 2002 Enigma SR-1

stáhnout: 18.32MB
verze: SR-1 (22.12.2002)
čeština nebo slovenština: ne
operační systém:
licence:
autor: GameWorld Cheater.NET CDT
czadvertis@gameworld-cheater.net
počet stažení: 1487x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Slovy autorů: "Vyzkoušejte lepší hru ! Ať už potřebujete pomoci v obtížné úrovní, nebo jen vyzkoušet vaši oblíbenou hru v trochu jiné situaci - je GameWorld Cheater tou nejlepší volbou. V jediném balíku nabízí cheaty, tipy, triky, finty, rady, návody a průvodce na téměř většinu dnešních počítačových her přehledně seřazených v tzv. atlasech, jenž umožňují snadnou a rychlou aktualizaci na síti Internet, to vše v jednoduchém a přesto příjemném prostředí s řadou nadstandardních funkcí.
Symbolickým efektivním propojením jednotlivých aplikací GameWorld Cheater s vašimi přáteli a známými lze získat opravdu pružně pracující nástroj, jehož cílem není nic jiného než uspokojit potřebu uživatelů mít právě vždy takové cheaty a návody, které potřebují. V tomto případě aplikace GameWorld Cheater obsahuje širokou podporu využití, mezi které patří také možnost zkopírovat své oblíbené položky atlasů do přenosného zařízení, které může představovat mobilní telefon, nebo Pocket PC.
K použití cheatů neodmyslitelně patří také někdy často potřebná editace programových souborů hry na hexadecimální úrovni. S tímto bezpochyby někdy obtížným způsobem jak dosáhnout požadovaného efektu ve hře je k dispozici nástroj Visual HexEditor. Na první pohled jednoduchý pomocník umožňuje editaci souborů ve vizuální podobě, převody mezi jednotlivými znakovými stránkami či chrání soubory hry proti náhodnému chybnému přepsání."

reklama