obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Generátor čárových kódů 4.10 čeština nebo slovenština

stáhnout: 1.44MB
verze: 4.10 (03.09.2015)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 2190 Kč*)
autor: mySOFT.cz
helpdesk@mysoft.cz
počet stažení: 8511x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

BarCode Generator je systém generující čárové kódy ze zadaného textu/číslic. Kódy jsou generovány přesně dle norem. Generátor zvládá 57 různých (i nestandardních) formátů. Lze generovat jeden kód, nebo číselné řady kódů, včetně možnosti tisku. Do čárového kódu je možné vložit dospodu, či nahoru jakoukoliv textovou hodnotu vč. té odpovídající kódu.

Nově i možnost generovat QR kódy a odesílat kódy e-mailem přímo z aplikace.

Využití aplikace je v obchodním prostředí, kde je potřeba generovat různé typy kódů, jako jsou EAN kódy pro volný prodej výrobků, nebo sériová, či jiná čísla. Aplikace se hodí všude tam, kde se zavádí užívání systému čteček čárového kódu pro urychlení zpracování, rozlišení či identifikace výrobků, dokumentů či u logistiky. Máte možnosti kódy tisknout, exportovat, či s nimi dále pracovat v jiných aplikacích (např. pomocí clipboardu).

Aplikaci je možno volat s parametry a tím po ní pouze nechat vygenerovat daný kód pro účel dalších aplikací (nevizuální činnost aplikace). Na požádání je možné vytvořit aplikaci na míru, která může třeba rovnou tisknout na samolepky dané kódy (například jako sériová čísla výrobků). Je pouze na vás, jaké využití takové aplikace požadujete. Dodání je možné od zadání během několika hodin až dnů.

Systém podporuje tyto typy kódů (celkem 52 typů, zde jsou zmíněny jen ty nejzákladnější): Code 128A, Code 128B, Code 128C, Code 25 industrial, Code 25 interleaved, Code 25 matrix, Code 39, Code 39 Extended, Code 93, Code 93 Extended, Code Codabar (všechny verze), Code EAN13, ISBN, Code EAN8, Code MSI, Code PostNet a desítky dalších...

Bližší informace se dozvíte na stánkách výrobce.

---
mySOFT.cz

reklama