obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Helper 5.2.3.10 čeština nebo slovenština

stáhnout: 0.7MB
verze: 5.2.3.10 (30.05.2007)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: PebeSoft/Petr
pebesoft@ic.cz
počet stažení: 2266x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Textový editor, který v mnoha směrech dokáže nahradit obvyklý nástroj - poznámkový blok. Má velmi jednoduché ovládání, takže si na něj velmi rychle zvyknete. Podporuje všechny formáty, které lze otevřít v poznámkovém bloku - všechny webové formáty, formát txt a navíc podporuje formát rtf.
Text můžete libovolně zformátovat, a pokud použijete formát rtf, tak jej také můžete bez problémů uložit. Možnosti formátu jsou obrovské. Můžete formátovat typ, barvu a velikost textu.
Další důležitou funkcí tohoto editoru je odstranění diakritiky. Velmi rychlý algoritmus dokáže během několika vteřin zbavit celý text háčků a čárek. Samozřejmě, že se zachová formátování textu.
Veškerá nastavení, počínaje velikostí okna, konče barvou pozadí si program zapamatuje a při novém otevření se sám zkonfiguruje. Při tom není problém, uvést vše do původního stavu.
Můžete si také nechat zobrazit podrobnou statistiku, která vám ukáže, kolik znaků, ať už s mezerami, nebo bez mezer máte napsáno. Velice rychle a šikovně vám také spočítá všechna slova.
Program také umí uchovávat vaší práci v pravidelných intervalech. A tak například při výpadku proudu můžete obnovit práci, která se automaticky uložila a pokračovat dále.
---
PebeSoft/Petr
 

reklama