obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Hotelový systém HotelWin 2.4 Start čeština nebo slovenština

stáhnout: 3.71MB
verze: 2.4 Start (31.07.2015)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: Ing. Vladimír Jehlička
počet stažení: 5058x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (8 hlasů)

je samostatný recepční software – hotelový systém s fakturací a pokladnou určený pro ubytovací zařízení libovolné velikosti snadno intuitivně ovladatelný bez potřeby školení.

Grafický kalendářový ubytovací plán poskytuje okamžitou názornou informaci o obsazenosti hotelu. Přehledně po jednotlivých dnech a pokojích (lůžcích) o rezervacích, ubytovaných hostech a ukončených ubytováních v rozsahu, barvách stavů a velikosti buněk (datum x pokoj), které si sami můžete nastavit. Veškerou činnost recepce můžete provádět z tohoto grafického kalendářového plánu, kde klikem na volný pokoj ve sloupci kalendářního dne se zapisuje nová rezervace nebo přímo ubytování nového hosta. Klikem na obsazený pokoj se jménem otevřete kartu tohoto hosta. Karta hosta je současně jeho účtenkou na kterou vybíráte jednotlivé služby ubytovací a ostatní (např. parkování, půjčení sportovních potřeb, místní poplatky apod.), které si v cenících nastavíte. Z karty hosta si také jen zmáčknutím tlačítka vytvoříte fakturu – účtenku z dosud nefakturovaných čerpaných služeb za hosta nebo celou firmu / skupinu a popřípadě pokladní doklad (stvrzenku). Jen změnou stavu na kartě hosta změníte rezervaci na ubytovaného hosta a ukončíte ubytování. Hosta zapíšete jen jednou a už jej dále nikam nepřepisujete…

Všechny záznamy v grafickém kalendářovém plánu a kartách hostů jsou současně záznamy v knize hostů se všemi náležitostmi, kde je navíc mnoho možností výběrů, třídění a tisků.

Vedle toho jsou další výpisy o ubytování, čerpání jednotlivých služeb, statistiky obsazenosti a kapacitního vytížení, denní plán nástupů a ukončení ubytování - přehled o všech nástupech i na základě rezervací a ukončených ubytováních.

Program je postaven tak, aby byl rychlý i při velkém objemu dat – máte stále přehled o všech hostech od začátku používání tohoto programu bez omezení rychlosti zpracování.

Všechny evidence lze exportovat do xls. Import rezervací zadaných na internetu. Podrobná dokumentace formou windows nápovědy nebo manuálu v pdf. Lze spojit s účetní program AdmWin a vytvořit tak ucelený ekonomický hotelový systém.
StartVerze HotelWin – je omezena jen počtem záznamů - 100 záznamů v knize hostů v součtu s fakturami. Pořízením plné verze lze v zapsaných datech pokračovat dál.

---
Ing. Vladimír Jehlička

reklama