obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

IP-Switcher 2.0 čeština nebo slovenština

stáhnout: 0.81MB
verze: 2.0 (05.12.2005)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 600 Kč*)
autor: http://www.ip-switcher.com
info@ip-switcher.com
počet stažení: 4802x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

IP-Switcher 2.0 výrazně zjednodušuje používání Vašeho přenosného počítače v různých firemních sítích, hotelích, Vašem domově a kanceláři; pomůže Vám totiž snadno nastavit různé adresy pro síťovou kartu, bezdrátové připojení či modem.

Nyní můžete také používat IP-Switcher na změnu nastavení nejenom pro firemní aplikace; potřebujete-li například v kanceláři používat proxy server a připojené disky; doma spojit pomocí VPN, připojit jenom nějaké disky a nepoužít proxy server: není to nic složitého!

Novinkou je také podpora brány Windows FireWall v systému Windows XP SP2! V kanceláři či doma, kde jste chráněni před útoky ji můžete mít vypnutou a sdílet s ostatními kolegy či rodinou dokumenty, tiskárny, filmy a hudbu; v hotelu či u zákazníka se přes ni nikdo neprobije a Váš počítač bude v bezpečí.

Váš firemní správce sítě Vám jednou nastaví profily pro IP-Switcher pro všechny filiálky či místa, odkud potřebujete pracovat a IP-Switcher za Vás vždy připraví síťové připojení tak, že můžete pracovat či se bavit.

---
www.ip-switcher.com

reklama