obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

ISIR Monitor 2.10.0.63 čeština nebo slovenština

stáhnout: 42.97MB
verze: 2.10.0.63 (06.04.2011)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: LH Systém, s.r.o.
hotline@lhsystem.sk
počet stažení: 1776x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Program ISIR Monitor vám umožní pohodlně a jednoduše sledovat subjekty na výskyt v insolvenčním registru. Vyhledávání v insolvenčním registru je prováděno na základě IČ, R.Č., data narození, jména, příjmení a názvu společnosti. Pro eliminaci chyb při vyhledávání je použita nastavitelná váha pro jednotlivé položky čímž je zajištěné přesné vyhledání sledovaného subjektu.

Vzhledem k požadavkům našich zákazníku na sledování programů třetích stran (money, pohoda,orax, atd.) jsme implementovali univerzální monitorovací modul, který sleduje zadávané údaje do externího programu a informuje vás o stavu subjektu v insolvenčním řízení přímo v externím programu.

Program ISIR Monitor umožňuje takzvaný on-line a off-line monitoring. Při vypnutém off-line monitoringu je nutné pro sledování subjektů vždy zapnout PC a program ISIR Monitor pokud dojde k založení insolvence pro sledovaný subjekt jste automaticky informování emailem o změně stavu subjektu. Veškeré sledované subjekty nejsou odesílány na centrální server. Při zapnutém off-line monitoringu jsou veškeré subjekty odesílány na centrální server a kontrolují se tedy i v době kdy není spuštěn váš PC. Systém tedy kontroluje subjekty neustále a jste okamžitě informovány formou emailu (sms) o změně subjektu v insolvenčním registru.

V případě nutnosti evidence insolvenčních řízení v papírové podobě nebo pro odeslání informací ve formátu pdf nebo word jsou pro vás připraveny exporty a tiskové výstupy.

Grafická socializace právních subjektů zobrazuje propojení subjektů mezi sebou dle obchodního registru. Snadno zjistíte zda subjekt XYZ nemá například další tři firmy v insolvenci.

Pro snadné seznámení s programem jsou na internetových stránkách připravena krátká komentovaná videa která vám umožní bez složitého čtení manuálu snadno proniknout do všech možností programu ISIR Monitor.

---
LH Systém, s.r.o.

reklama