obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Klienti elektronické pošty

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$28).
( - - 0.87MB - koupit - stáhnout - 11024x)

Passcape Outlook Password Recovery je nástroj pro obnovu všech typů hesel používaných aplikací Outlook: SMTP, POP3, IMAP, HTTPMAIL, LDAP, Personal Folder (*.pst). Nabízí volbu tří režimů: automatický (obnova hesel aktuálního uživatele), ruční (obnova hesel přímo z registru Windows) a obnova PST (obnova hesel k souborům s daty osobních složek).

e-Campaign 11.2.0

( - - 7.7MB - stáhnout - 9584x)

Výkonný, profesionální software umožňující rozesílání personalizovaných zpráv klientům, zákazníkům nebo členům různých konferencí. Podporuje import seznamů adresátů z databází (SQL Server, MySQL , MS Access, Excel, …). Nabízí WYSIWYG prostředí pro snadnou tvorbu zpráv ve formátu HTML nebo Flash. Program automaticky zpracovává žádosti o ukončení zasílání zpráv a eliminuje duplicitní adresy.

eM Client 6.0.24144 čeština nebo slovenština

( - - 14MB - stáhnout - 9698x)

Plnohodnotná alternativa aplikace MS Outlook. Integruje klienta elektronické pošty (protokoly SMTP/IMAP/POP3), instant messaging (podpora služeb ICQ, MSN, Facebook chat, Yahoo chat, AOL a dalších), kalendář, správce kontaktů a úkolů.

Blat 3.2.11

( - - 0.23MB - stáhnout - 10453x)

Konzolová utilita pro zasílání emailových zpráv s využitím SMTP protokolu. Umožňuje například automatizovat odesílání logů a obsahu HTML formulářů. Podporováno je rovněž zasílání příloh.

Postbox 4.0.3

( - - 17MB - stáhnout - 9894x)

Poštovní klient zaměřený na maximální efektivitu a jednoduchost každodenní práce se zprávami elektronické pošty.

The Bat! Professional Edition 7.0

( - - 33MB - stáhnout - 9842x)

Poštovní klient s rozsáhlou nabídkou funkcí s přehledným uživatelským prostředím. Podporuje SMTP, POP3, IMAP4, TLS(SSL), MIME, APOP, LDAP, Base64, Quoted printable, UUE, PGP.

Recovery Toolbox for Outlook 3.4.17 čeština nebo slovenština

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$49.90).
( - - 6.5MB - koupit - stáhnout - 9087x)

Recovery ToolBox for Outlook je určen k obnově dat z poškozených datových souborů (.PST) aplikace Microsoft Outlook 97-2007. Podporována je rovněž obnova dat z poškozených *.ost datových souborů (Microsoft Exchange 5.0, 5.5, 2000, 2003, 2007) a datových souborů chráněných heslem.

G-Lock Email Processor 3.2.9

( - - 33MB - stáhnout - 9662x)

Email Processor je výkonný nástroj pro automatické zpracování příchozí elektronické pošty (účty POP3 i IMAP), např. vrácených nedoručených zpráv, žádostí o přihlášení nebo odhlášení odběru zpráv, apod.

The Bat! Home Edition 6.8.4 čeština nebo slovenština

( - - 8.8MB - stáhnout - 10116x)

Verze výkonného poštovního klienta určená pro použití v domácnosti. Na rozdíl od verze Professional Edition neumožňuje hardwarové ověřování, šifrování zpráv na disku, pořízení multilicencí.

Gammadyne Mailer 46.0

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$130).
( - - 14.6MB - koupit - stáhnout - 9697x)

Gammadyne Mailer je výkonná utilita k automatizaci práce s elektronickou poštou. Dokáže odesílat "personalizované" zprávy (použití proměnných, smyček, podmínek pro automatické úpravy obsahu) skupině adresátů, automaticky zpracovávat příchozí poštu.

reklama