obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Různé on-line informace

Earth Alerts 2016.1.12

( - - 5.9MB - stáhnout - 3111x)

Earth Alerts vás téměř v reálném čase informuje o zemětřeseních, vlnách tsunami, erupcích sopek, hurikánech, záplavách, požárech, sesuvech půdy, tornádech a dalších přírodních událostech nebo katastrofách kdekoliv na světě. Data jsou získávána z různých online zdrojů. Podporována je integrace s aplikací Google Earth.

Rainmeter 3.3.0

( - - 2.3MB - stáhnout - 2426x)

Rainmeter nabízí platformu umožňující zobrazit přímo na ploše vašeho počítače aktuální informace o spotřebě systémových prostředků nebo další údaje z vašich online datových zdrojů (předpovědi počasí, RSS, zprávy elektronické pošty, apod.). Součástí je knihovna skinů již s řadou připravených funkcí, které lze ovšem dále libovolně modifikovat.

YoWindow 4 Build 22 čeština nebo slovenština

( - - 11MB - stáhnout - 3412x)

Program zajímavým způsobem zobrazuje aktuální informace o počasí ve vybrané lokalitě téměř kdekoliv na celém světě (21000 lokalit). Napodobuje pohled z okna na krajinu reflektující aktuální počasí, roční období a fázi dne. Zobrazit lze rovněž údaje o předpovědi počasí. Program může pracovat i jako spořič obrazovky.

Weather Watcher Live 7.2

( - - 6.1MB - stáhnout - 2984x)

Program automaticky, ve zvolených intervalech, získává aktuální údaje o počasí, předpovědích počasí na různou dobu, výstrahy a povětrnostní mapy z více než 77000 měst na celém světě. Pro rychlé zobrazení aktuálního počasí ve vybrané lokalitě postačí umístit ukazatel myši nad ikonku programu. Získané údaje lze ukládat do souboru a exportovat v různých formátech.

FeedRoller 0.65

( - - 0.69MB - stáhnout - 1978x)

News ticker zobrazující na vaší pracovní ploše novinky z vybraných informačních zdrojů (RSS, Atom). Může být umístěn u horního nebo spodního okraje obrazovky, automaticky skrýván při přiblížení ukazatele myši, téměř libovolně lze upravit jeho vhled. Podporován je rovněž OPML import/export nebo automatické pozastavení činnosti při používání aplikací v celoobrazovkovém režimu.

SeaTTY 2.37

( - - 1.38MB - stáhnout - 2170x)

Program umožňující přijímat zprávy o počasí, varování pro navigaci a meteorologické mapy vysílané v pásmech dlouhých a krátkých vln v režimech RTTY, NAVTEX a HF-FAX (WEFAX). Dokáže dekódovat GMDSS DSC (HF a VHF). Automaticky lze i ukládat NOAA Weather Radio SAME hlasové zprávy (NWR SAME).

Blue Iris 2.63.00

( - - 31.19MB - stáhnout - 1970x)

Software umožňující monitorování vašeho domu, firmy, zaměstnanců nebo dětí prostřednictvím až 16 webových kamer, IP kamer, analogových kamer připojených prostřednictvím karty nebo DV kamer. Obraz lze doplnit datumem a časem nebo grafikou. Zabudovaný webový server umožňuje sledování a ovládání kamer prostřednictvím vzdáleného počítače.

Backlink Analysis Report 1.0

( - - 50.03MB - stáhnout - 2145x)

What if you could just push a button and get a list of ALL competitor's backlinks? What if the list also contained exhaustive info on EACH backlink, such as its PR, etc.? Wouldn't that be nice?
The SEO SpyGlass tool makes dreams come true! It X-rays any site on the Web, exposes its complete backlink structure and provides a plethora of info on each backlink.

Forecaster 0.5.1.0

( - - 4.3MB - stáhnout - 2023x)

Program zobrazuje aktuální předpověď počasí pro libovolné místo na světě z oznamovací oblasti hlavního panelu Windows. Využívá předpovědní data služby World Weather Online.

Google Desktop 5.9.1005.12335 čeština nebo slovenština

( - - 1.9MB - stáhnout - 2847x)

S pomocí Google Desktop můžete snadno vyhledávat různé informace na webových stránkách, v textu vašich zpráv elektronické pošty (Gmail, Outlook 2000+, Outlook Express 5+, Netscape Mail 7.1+, Mozilla Mail 1.4+, Thunderbird), souborech (text, Word, Excel, Powerpoint, PDF, MP3, Zip, snímky, zvuk a video), chatech (Google Talk, AOL Instant Messenger 5+, MSN Messenger), historii navštívených webů (I

reklama