obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Různé nástroje pro komunikaci

Gammu 1.37.3 čeština nebo slovenština

( - - 3MB - stáhnout - 6053x)

Program pro příkazovou řádku pro práci s mobilními telefony mnoha značek. Podpora pro různé telefony se liší, ale SMS a telefonní seznam je podporován všude. Program umí pracovat s MMS, SMS, kalendářem, integrovaným rádiem, fotoaparátem atd. Umí pracovat i jako démon přijímající a odesílající SMS.

CwGet morse decoder 2.35

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$35).
( - - 0.85MB - koupit - stáhnout - 3633x)

Program dokáže dekódovat a převést vysílání v morseovce (CW) přijímané prostřednictvím zvukové karty na text. Rovněž může pracovat jako úzkopásmový zvukový DSP filtr.

TrueTTY 2.95

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$39).
( - - 1.2MB - koupit - stáhnout - 2386x)

Program pro amatérskou digitální rádiovou komunikaci přes zvukovou kartu. Podporované jsou režimy RTTY (Baudot code), ASCII (7 or 8 bits), PSK31 (BPSK and QPSK), BPSK63, AMTOR-FEC (SITOR-B, NAVTEX), MFSK16, MFSK8. HF-PACKET a UHF-PACKET (AX25) jsou podporovány v režimu emulace KISS-TNC. Možné je rovněž dekódování SELFEC SITOR, AMTOR-ARQ (SITOR-A) a DTMF-kódu.

NewsBin Pro 6.51

( - - 1.8MB - stáhnout - 2256x)

NewsBin je program, který automaticky stahuje a dekóduje binární příspěvky do diskuzních skupin Usenetu. Maximální mírou využívá kapacitu internetového připojení schopností současného vícenásobného připojení. Umožňuje navázání na nedokončené stahování, spojení částí souborů stáhnutých z různých zdrojů, filtrování, podporuje yEnc, UUEncoded a Mime kódování, RAR kompresi, SSL, ...

ProjectForum 7.3.0.3056

( - - 5.8MB - stáhnout - 1950x)

ProjectForum umožňuje snadné vytvoření portálu pro spolupráci členů pracovních týmů, koordinaci a plánování projektů, prostřednictvím sítě internet nebo podnikové sítě. Nabízí možnost vedení seznamů úkolů a poznámek, přiřazování úkolů, týmových diskusí, shromažďování připomínek, apod.

TweetDeck 3.3.5

( - - 14MB - stáhnout - 1831x)

Klient služby Twitter, umožňující z jediného aplikačního prostředí spravovat více účtů Twitter. Můžete si vybrat, které položky budou zobrazeny (Timeline, Inbox, Mentions, Tweets, Favorites a další), přímo odesílat nové Tweety, vyhledávat ve všech vašich účtech. Podporován je rovněž příjem upozornění a zpráv z účtů Facebook.

( - - 1.77MB - stáhnout - 2210x)

E-Mailer je aplikace, která Vám kompletně zajišťuje Vaši hromadnou komunikaci s klienty. Zajišťuje odesílání personalizovaných zpráv (na e-mail, ICQ, nebo SMS). Zároveň se stará o automatizovanou správu seznamů adres. Uživatelé se mohou sami libovolně přihlašovat, nebo odhlašovat třeba pomocí webu, nebo emailu (příkazy v Subjektu). Pro technické řešení nás kontaktujte.

Wippien 2.4.1.403

( - - 1.9MB - stáhnout - 2402x)

Program pro online komunikaci s podporou VPN. Je kompatibilní s protokoly ICQ, MSN, AIM, Yahoo, Google Talk. Umožňuje snadné a bezpečné (AES šifrování) P2P propojení počítačů kontaktů v privátní síti.

Symbian SMS Manager 2.18.22

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 643 Kč*)).
( - - 3.9MB - koupit - stáhnout - 4403x)

Symbian SMS Manager slouží ke správě SMS a jiných zpráv na PC.

Program zobrazuje všechny zprávy (SMS, Smart SMS, MMS, E-mail and others) uložené v telefonu stejným způsobem jako jsou zobrazeny emailové zprávy v běžném poštovním klientu. Máte přístup ke složkám přijaté, k odeslaní, koncepty, odeslané, moje složky a email složky.

Kubik SMS DreamCom 5.89 čeština nebo slovenština

( - - 3MB - stáhnout - 2505x)

Program určený pro odesílání sms zpráv přes www brány, email nebo mobilní telefon. Nabízí mnoho funkcí a možností nastavení, je tedy spíše orientován na náročnější a zkušenější uživatele. Pro nové uživatele je vhodnější program DreamCom SE.

reklama