obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Různé utility elektronické pošty

MailList King 16.04

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$99.50).
( - - 13MB - koupit - stáhnout - 4303x)

Program MailList King je určený k vytváření a správě emailových konferencí (mailing lists). Může spolupracovat s vašim poštovním klientem (Outlook, Outlook Express, Eudora, Netscape,...) nebo přímo s poštovním serverem.

SendMails 5.82 čeština nebo slovenština

( - - 2.3MB - stáhnout - 5574x)

Potřebujete rozeslat nabídku zboží, oznámení o aktualizacích či změnách? Potřebujete zaslat zprávu na více emailových adres? Nechcete aby každý příjemce viděl adresy ostatních spolupříjemců? Nechcete spoléhat na pouhé vložení seznamu příjemců do kopie (skryté)? Program SendMail umí ještě mnohem víc.

Mail Attachment Downloader 3.1

Program umožňuje stáhnutí příloh emailů dle nastavených kritérií, bez nutnosti stáhnutí a otevření samotné emailové zprávy. Stahovat přílohy lze automaticky dle časového plánu a nastavených filtrů (odesílatel, předmět zprávy, datum, typ nebo velikost přílohy,…) Podporovány jsou emailové účty Gmail, Hotmail/Live Mail, Yahoo, AOL nebo libovolné POP a IMAP účty.

eMill 5.16.62

( - - 44.7MB - stáhnout - 3922x)

Výkonný program pro hromadné zasílání personalizovaných poštovních zpráv svým zákazníkům, zaměstnancům nebo akcionářům. Nabízí WYSIWYG HTML editor umožňující tvorbu šablon poštovních zpráv, podporuje čtení dat z databázových souborů (Access, FileMaker), sešitů Excel, kontaktů Outlook a adresář Windows nebo z vlastní databáze.

Convert Lotus Notes to Outlook 15.8

( - - 10.2MB - stáhnout - 3853x)

Program pro konverzi emailů, kontaktů, úkolů a dalších položek z datových souborů Lotus Notes (NSF) do MS Outlook (PST) a schránek Domino serveru do schránek serveru MS Exchange.

Poznámka: zkušební verze umožňuje konverzi prvních 10 položek z každé složky jednoho NSF souboru.

MAPILab Toolbox 3.4

( - - 6.8MB - stáhnout - 3487x)

Sada 18 užitečných doplňků pro Microsoft Outlook 2013, 2010, 2007, 2003, 2002/XP a 2000. Patří mezi ně například:

  • File Fetch - umožňuje automatické zaslání souboru z vašeho počítače, na základě emailové zprávy se specifikovaným požadavkem.

OutBack Plus 10.0.1

( - - 8.9MB - stáhnout - 4436x)

Program pro snadné zálohování všech dat aplikace MS Outlook (2013, 2010, 2007, 2003, XP a 2000): zprávy elektronické pošty, kontakty, úkoly, podpisy, pravidla pro zpracování zpráv, … Zálohováno je i veškeré uživatelské nastavení, případně i další soubory dle vašeho výběru. Podporována je komprese a ochrana záložního souboru heslem.

EZOutlookSync Pro 3.03

( - - 2.1MB - stáhnout - 3475x)

Nástroj pro synchronizaci souborů a složek aplikace MS Outlook mezi více počítači. Nabízí dva hlavní režimy synchronizace: obousměrný a jednosměrný. Vedle synchronizace umožňuje i zálohování a přesun Outlook profilů.

ForwardMail 4.62

( - - 1.5MB - stáhnout - 3829x)

ForwardMail nabízí komplexní řešení pro automatické přeposílání pošty na jiný poštovní účet. Umožňuje nastavit řadu možností pro zpracování zpráv před jejich přeposláním (modifikace hlavičky zprávy, oddělení příloh, úpravy a konverze obsahu), filtrování, optimalizaci zpráv přeposílaných na mobilní telefony a další. Podporuje POP3/APOP poštovní účty.

OutlookStatView 1.91

( - - 0.09MB - stáhnout - 3435x)

OutlookStatView prohledá složky vaší poštovní schránky aplikace MS Outlook (soubor PST) a vygeneruje statistiku týkající se emailové komunikace s jednotlivými uživateli. Zobrazí počty odeslaných a přijatých zpráv, celkovou velikost zpráv, využívaný klientský poštovní software, časové rozpětí, ve kterém byly zprávy odesílány nebo přijímány.

reklama