obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Správci kontaktů

Handy Address Book 8.1

( - - 0.82MB - stáhnout - 3914x)

Adresář umožňující snadnou správu vašich kontaktů. Podporuje import (Outlook, Palm, Adresář Windows) a export dat, různé způsoby tisku adres, tisk obálek, publikování adres na webových stránkách, sdílení adres s jinými uživateli (prostřednictvím serveru Handy Address Book Server).

MSD Organizer 13.0

( - - 3.9MB - stáhnout - 3450x)

Správce osobních i firemních informací, umožňující vedení vašeho majetku a rozpočtu, telefonního seznamu, úkolů a aktivit, diáře, správu vaší hudební sbírky apod.

MOBILedit! Lite 8.1.0

( - - 33MB - stáhnout - 4806x)

MOBILedit! je otevřený systém přinášející možnost spravovat mobilní telefon z počítače. Po připojení telefonu pomocí kabelu, IrDA nebo Bluetooth můžete prohlížet obsah telefonu na počítači, provádět fulltextové vyhledávání, vytáčet a posílat SMS. Jedním kliknutím zazálohujte veškerá data, kopírujte je do jiných mobilních telefonů a upravujte své kontakty, aniž byste se dotkli telefonu.

Ace Contact Manager 7.1.99.107

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$139).
( - - 41.5MB - koupit - stáhnout - 3178x)

Správce kontaktů podporující používání více uživateli v síti. Umožňuje sdílet informace v síti, bez nutnosti instalace aplikací na klientských počítačích.

Open Contacts 6.2.1.740

( - - 5.7MB - stáhnout - 6233x)

Flexibilní program pro vedení informací o kontaktech. Vedle předdefinovaných údajů lze přidávat i vlastní údaje seskupené v sekcích, podporována je správa vazeb mezi kontakty.

Advanced Phonebook 2.15

( - - 5.6MB - stáhnout - 3536x)

Správce kontaktních informací (telefonních čísel, e-mailových adres, MSN, ICQ, AOL kontaktů apod.). Umožňuje rychlé vyhledávání dle různých kritérií, třídění do kategorií, tvorbu reportů a export dat do souboru (HTML, CSV).

Jazzman CRM SK 3-6-002

( - - 8.3MB - stáhnout - 2120x)

Program Jazzman CRM je systém, ktorý výrazne uľahčuje prehľad vo vzťahoch s obchodnými partnermi. Vďaka tomu majú užívatelia lepšie informácie o jednotlivých zákazkách a obchodných prípadoch.
Aplikácia obsahuje v prvom rade komplexný systém evidencie jednotlivých objektov vstupujúcich do obchodných vzťahov

Jazzman CRM 3-6-002 čeština nebo slovenština

( - - 8.3MB - stáhnout - 3132x)

Program Jazzman CRM je systém, který výrazně usnadňuje přehled ve vztazích s obchodními partnery. Díky tomu mají uživatelé lepší informace o jednotlivých zakázkách a obchodních případech.
Aplikace obsahuje v první řadě koplexní systém evidence jednotlivých objektů vstupujících do obchodních vztahů

CRMfree 3.70 čeština nebo slovenština

( - - 80.08MB - stáhnout - 2366x)

CRMfree je jednouživatelský CRM systém, který obsahuje základní objekty a funkcionalitu CRM řešení.
Uživatelé mohou zakládat databázi firem, kontaktních osob a vlastních zaměstnanců, dále vkládat obchodní příležitosti, obchodní případy či přikládat soubory a záznamy. Je zde připraven jednoduchý import dat a ke každému objektu přednastaveny tiskové sestavy.

Adresář jinak - 4Contact XP 10.1.1 čeština nebo slovenština

( - - 6.15MB - stáhnout - 2633x)

Kompletní správa kontaktů, plánování aktivit, kalendář, prodej.
Vlastnosti a funkce:

Okamžitý přístup k informacím
Přístup ke kontaktům, aktivitám (schůzky, úkoly, tel. hovory, poznámky), historii aktivit, záznamům o prodeji, přílohám (dokumenty, www stránky, ..)

Jednouživatelská a síťová verze programu

reklama