obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Správci portfolií a informace ze světa financí

Personal Stock Monitor GOLD 9.3.5

( - - 9.5MB - stáhnout - 2576x)

Personal Stock Monitor Gold vám umožní nepřetržité sledování pohybu kurzů cenných papírů, měn a správu vašeho portfolia. Poskytnutím informací z různých zdrojů na internetu vám pomůže při rozhodování o investicích. Informace jsou získávány z veřejných finančních serverů na celém světě.

QuoteTracker 3.9.7

( - - 8.3MB - stáhnout - 2441x)

Program k získávání informací o kurzech cenných papírů z informačních serverů, které vyberete v seznamu. Umožňuje rovněž správu vašeho portfolia, grafické zpracování dat, upozorní vás při dosažení zadaných hodnot (akusticky, emailem), podporuje správu více portfolií, monitorování důležitých zpráv, filtrování informací.

AnalyzerXL Package 6.1.21

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$99.95).
( - - 4.8MB - koupit - stáhnout - 2258x)

Balík výkonných nástrojů pro stahování a analýzu dat v aplikaci Microsoft Excel.

  • AnalyzerXL – knihovna více než 165 analytických funkcí a indikátorů pro investory a analytiky.
  • DownloaderXL – provádí stahování historických údajů o kurzech akcií, indexech a datech investičních fondů z Yahoo Finance. Umožňuje snadnou tvorbu grafů.

Fund Manager 9.0

( - - 1.66MB - stáhnout - 2303x)

Aplikace pro správu vašeho portfolia, monitorování a analýzu akcií, fondů a dalších investic. Poskytuje různé přehledné grafy a reporty, vede historii vašich transakcí, umožňuje získávání cenových hodnot z řady zdrojů v internetu a import transakcí od vašich brokerů.

WorldFlash GOLD M7.69

( - - 1.2MB - stáhnout - 2209x)

WorldFlash GOLD je program, který Vám nepřetržitě přináší nejnovější zprávy z celého světa s využitím více než 125 prestižních informačních zdrojů. Můžete tak sledovat vývoj svých investic, nejnovější události z oblastí finančního trhu, sportu, předpověď počasí, ... Součástí programu je e-mail klient s možností kontroly přes 12 poštovních schránek (POP3 i web) nebo automatického odeslání zprávy upozorňující na nějakou událost, uživatelské prostředí, které můžete přizpůsobit svým potřebám.

reklama