obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Telefonování a faxování

Joyfax Server 10.90.0707

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$39.95).
( - - 12.3MB - koupit - stáhnout - 8472x)

JoyFax Server umožňuje centralizované odesílání a příjem faxových zpráv v síti. Přijaté zprávy jsou automaticky směrovány koncovým příjemcům, mohou být automaticky tištěny nebo přeposílány prostřednictvím e-mailu. Zprávy odeslané klienty jsou serverem dále odeslány prostřednictvím faxmodemu.

CallClerk 5.7.5

( - - 7.8MB - stáhnout - 3620x)

Pokročilý telefonní asistent. Kombinuje funkce záznamníku, identifikace volajících a zpracování telefonátů. Na nové hovory můžete být upozorněni zobrazením okna se zprávou nebo odesláním emailu, podporována je integrace s kontakty aplikace Outlook, blokování vybraných volajících a rozlišení vyzváněcího tónu dle volajícího.

MP3 Skype Recorder 4.21

( - - 5.8MB - stáhnout - 2830x)

Program pro automatický záznam veškeré hlasové komunikace realizované prostřednictvím Skype. Umožňuje automatické spuštění při každém hovoru nebo ruční spuštění dle vaší potřeby, záznam je ukládán v MP3 formátu, podporuje i oddělený záznam simultánních hovorů.

Venta4Net 3.7.236.621

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$249).
( - - 12.1MB - koupit - stáhnout - 3351x)

Venta4Net je síťový software pro faxování a zasílání i příjem hlasových zpráv, založený na stejné technologii jako jednouživatelský faxovací software VentaFax. Umožňuje odesílání faxů a hlasových zpráv z libovolného počítače v síti (klienta) prostřednictvím serveru vybaveného modemem.

Raketu 6.030 čeština nebo slovenština

( - - 20MB - stáhnout - 2481x)

Komunikační program pro internetové telefonování, pořádání konferenčních hovorů, zasílání SMS textových zpráv, chatování s uživateli různých protokolů (Yahoo, MSN, AIM, ICQ, Google, Skype), přenášení souborů, oznámování doručených e-mailů (Google, Hotmail, Yahoo).

Snappy Fax Desktop 5.32

( - - 32MB - stáhnout - 2888x)

Software pro odesílání a příjem faxů na počítači. Dokument určený k faxování lze přímo vytisknou na virtuální Fax tiskárnu z libovolné aplikace nebo získat ze skeneru. Podporuje odesílání faxů přes internet, filtrování, přeposílání faxů na jiný fax nebo e-mail. Mezi další možnosti patří import adresáře, OCR, kontrola pravopisu.

Audio Caller ID 4.2

( - - 0.54MB - stáhnout - 2509x)

Program umožňující snadnější obsluhu příchozích telefonních hovorů. Akusticky oznámí jméno volajícího, odešle e-mail při přijmutí zvolených telefonátů, zablokuje vybrané telefonáty, zaznamenává seznam telefonátů který dokáže automaticky publikovat na vašem webu.

VoipDiscount 4.14

( - - 6.5MB - stáhnout - 3201x)

VoipDiscount nabízí volání na pevné linky do řady zemí "zdarma". Mezi tyto země patří i Česká republika. Po zakoupení kreditu máte možnost provolat zdarma 300 minut týdně po dobu 120 dnů. Kredit můžete samozřejmě použít pro volání do zemí, na které se volání zdarma nevztahuje.

32bit Fax 15.01.01

( - - 5.9MB - stáhnout - 3078x)

Tento program vám umožní faxovat ze všech windows aplikací stejně snadno jako když se tiskne na tiskárnu. Program existuje v jednouživatelské a síťové verzi. Nabízí řadu užitečných funkcí, podporuje většinu faxmodemů, Group 3 CLASS 1, CLASS 2 a CLASS 2.0. Součástí je telefonní seznam s možností importu a exportu.

MyPhoneExplorer 1.8.6

( - - 7.1MB - stáhnout - 9056x)

Program pro snadnou správu mobilních telefonů SonyEricsson a Android prostřednictvím PC.

reklama