obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Language Expert 5.2 čeština nebo slovenština

stáhnout: 4.09MB
verze: 5.2 (29.12.2008)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: Crazy Aliks
počet stažení: 2003x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (1 hlas)

Language Expert je efektivní pomocník pro výuku slovní zásoby cizích jazyků formou zkoušení.

Základem jeho práce je tzv. nátlaková metoda zkoušení, která předkládá uživateli slovíčka náhodně k přeložení a on musí program "přesvědčit" o tom, že už dané slovíčko umí.

Praxe ukázala, že tento způsob učení slovní zásoby je značně rychlejší a účinnější, než klasické "biflování"slovíček z knížky. Program na rozdíl od knihy člověka přinutí se soustředit a přistupovat k učení aktivněji. Aplikace již během učení zároveň prověří schopnost vybavit si jednotlivá slovíčka, a tak si uživatel může být na konci jistý svými nově získanými vědomostmi.

Program je dodáván s výběrem několika učebnic a jakékoliv další, které jsou k dispozici, si uživatel může stáhnout ze stránek autorů. Jedná se především o učebnice angličtiny a němčiny, nově však program podporuje i francouzštinu a španělštinu.

Aplikace využívá moderní syntezátory výslovnosti,díky nimž uživatel neztratí přehled ani o zvukové podobě slovíček.Samozřejmostí jsou funkce jako uznávání synonym, tolerance překlepů,časové omezení, nepravidelná slovesa, apod.

---
Popis napsal autor programu.

reklama