obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

MagikINFO 10.5 čeština nebo slovenština

stáhnout: 122.07MB
verze: 10.5 (23.07.2012)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: ADVANteach s.r.o.
magikinfo@magikinfo.cz
počet stažení: 2353x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (1 hlas)

MagikINFO je profesionální komplexní systém pro asset management, monitoring aktivit a helpdesk. Sestává z modulů: MagikAUDIT, MagikACTIVITY, MagikHELPDESK.

Modul MAGIKAUDIT obsahuje:Audit software - zjistí veškerý SW přítomný na PC, Správa licencí - umožní vyhodnotit, který SW používáte legálně a který ne, Předávací protokoly - přeneste zodpovědnost na uživatele, Audit hardware - zjistí veškerý hardware na počítači, včetně typu a výrobce, Audit multimediálních souborů - všechny hudební soubory, obrázky, filmy na PC, Komplexní správa majetku - evidence IT majetku včetně čárových kódů, historie a oprav, Hromadné instalace - hromadné, instalace programů, service packů a patchů „od stolu“, Vzdálená správa - možnost převzít na dálku jakékoli PC a pracovat na něm.

Modul MAGIKAKTIVITY obsahuje: Monitoring využívání aplikací, Monitoring uživatelských aktivit, Monitoring navštívených webů, Monitoring využití tiskáren, Monitoring vytíženosti CPU a RAM, Monitoring a kontrola USB, Emailová notifikace.

Modul MAGIKHELPDESK obsahuje: Efektivní podpora uživatelů, Manažerské výstupy, Jednoduchá konfigurovace, Propojení s MagikINFO, Řešitelská knowledge base, Emailová notifikace, Vkládání požadavku na webu nebo emailem
---
ADVANteach s.r.o.

reklama