obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Maxiorel Copy2Backup 3.0.0.1 čeština nebo slovenština

stáhnout: 1.24MB
verze: 3.0.0.1 (25.09.2006)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 450 Kč*)
autor: Jan Polzer, Maxiorel.cz
počet stažení: 2089x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Maxiorel Copy2Backup je zálohovací program určený pro každého, kdo si chce zjednodušit kopírování souborů, složek, dat z FTP serverů, informací z MySQL databází a kompletních záloh webových stránek. V tomto programu si velmi jednoduchým způsobem vytvoříte seznam úloh a zálohování pak kdykoli spustíte jediným klepnutím počítačové myši.

Zálohovací program Maxiorel Copy2Backup má plnou podporu pro stahování a odesílání dat na FTP servery. Propracovaný systém umožňuje pohodlně vytvářet komprimované balíčky ZIP, které je možné zašifrovat, rozdělovat na více disků nebo fragmentů, které pak vypálíte na CD nebo DVD. Copy2Backup umožňuje zálohovat data z databází MySQL. Díky kombinaci s podporou FTP tak jde o výborné řešení pro zálohování vašich webových stránek.

Copy2Backup je plně kompatibilní s UNC zápisem cesty k souborům a složkám. To znamená, že jej můžete bez problémů používat ve své počítačové síti. Zálohy dat pak můžete kopírovat na paměťové a externí disky, CD/DVD média s podporou přímého zápisu, DVD-RAM a jiné.

---
Jan Polzer, Maxiorel.cz

reklama