obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Merak Mail Server 9.1.5 čeština nebo slovenština

stáhnout: 31.61MB
verze: 9.1.5 (04.01.2008)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 4600 Kč*)
autor: IceWarp.cz
info@icewarp.cz
počet stažení: 5188x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Merak Mail server představuje nejmodernější, velmi výkoné e-mail serverové řešení vhodné jak pro internetové tak LAN použití. Díky své jednoduchosti a logice ovládání umožňuje kvalitní služby koncovým uživatelům a administrátorům bezproblémovou instalaci s následnou správou.

Software pracuje na platformě Microsoft Windows a podporuje protokoly SMTP/POP3/IMAP4/HTTP/LDAP/Jabber. Plně podporuje mutlidoménové systémy a v základní licenci neomezené množství uživatelů / domén. Nejvíce nároční zákazníci jistě ocení možnosti sdíleného kalendáře, adresářů či složek.

Největší otázkou dneška však zůstává bezpečnost. Díky integrovanému antiviru a antispamovému řešení se můžete velmi jednoduše a efektivně zbavit všech potenciálních bezpečnostních rizik internetové komunikace. Všechna uskutečněná spojení jsou plně šifrována pomocí technologií TLS/SSL.

Základní přehled produktů a funkcí Merak Mail server:

Merak Instant Antispam - přináší kompletní ochranu proti nevyžádané poště využívající jako celek technologie SpamAssassin, Bayesiánských filtrů, SPF, Challengeresponse a vlastní systém velice sofistikovaných statických filtrů. Produkt je schopný zachytit až 90% nevyžádané pošty na serveru.

Integrovaný antivirus - představuje rychlou a efektivní ochranu proti virům postavenou naosvědčeném produktu Avast32 společnosti Alwil Sofware. Ta získala opakovaně ocenění VB100%, udělujícího se pouze v případě, kdy projde produkt náročným testováním z řad vývojářů a je schopný zachytit všechny testované vzorky.

Merak Instant Messaging - obsahuje integrovaný a zabezpečný server pro komunikaci pomocí krátkých zpráv mezi uživateli. Umožňuje plně propojit Merak Mail servers ostatními servery ICQ, AOL, MSN a Yahoo.

Merak GroupWare - pouze s tímto produktem dosáhneme plného sdílení informaci ve firmě. Pokud potřebujete sdílet poznámky, kalendář, upomínky či adresáře, je GroupWare asi nejlepší volba. Data jsou dostupná přes webmail, nebo mohou být plně synchronizována s programem MS Outlook.

---
icewarp.cz

reklama