obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Nástroje pro tvorbu a úpravu grafiky

ACDSee Pro 10.0.625

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2467 Kč*)).
( - - 132MB - koupit - stáhnout - 9276x)

ACDSee Pro nabízí pracovní platformu optimalizovanou pro profesionální fotografy. Umožňuje prohlížení, správu, editaci a publikování fotografií s vysokou přesností a kontrolou.

Advanced GIF Animator 4.6.8

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$29.95).
( - - 5.3MB - koupit - stáhnout - 5988x)

Advanced GIF Animator je výkonný nástroj pro tvorbu animovaných obrázků, bannerů, tlačítek nebo i video klipů. Mezi klíčové schopnosti programu patří optimalizace palety, redukce velikosti snímků a podpora více jazyků.

Xara Photo & Graphics Designer 365

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1345 Kč*)).
( - - 119MB - koupit - stáhnout - 6250x)

Xara Photo & Graphic Designer je perfektním, ekonomickým řešením pro snadnou a rychlou kresbu, práci s fotografiemi, tisk, tvorbu ilustrací nebo tvorbu grafiky určené pro použití na webu. Jediná aplikace nabízí flexibilní nástroje pro libovolnou kreativní grafickou tvorbu, ať už jde o vektorové kresby, DTP, kompozice fotografií, webovou grafiku nebo Flash animace.

Easy Button Creator 2.4

( - - 2.2MB - stáhnout - 4487x)

Program umožňující snadnou tvorbu 3D tlačítek určených pro webové stránky a různé prezentace. Nabízí řadu připravených šablon a tvarů, které můžete dále upravovat. Podporuje ukládání vytvořených tlačítek ve formátu GIF, BMP, PNG a JPEG nebo do schránky.

RasterVect 23.0.27

( - - 23.2MB - stáhnout - 5154x)

RasterVect je profesionální program ke transformaci rastrových snímků na vektorovou grafiku (formáty DXF, WMF, EMF, EPS, AI), se kterou lze dále pracovat např. v programech AutoCAD a Corel Draw. Podporuje přímý import ze skenerů (TWAIN).

Imagelys Picture Styles 9.7.0

( - - 159MB - stáhnout - 3506x)

Imagelys Picture Styles je grafický editor vyvinutý speciálně pro návrh poutavých vzorů pozadí a tapet, textur a podobně zaměřenou uměleckou tvorbu. Umožňuje kombinovat hladiny s volitelným stupněm průhlednosti, aplikovat různé filtry a efekty, vytvářet a upravovat masky, generovat textury prostřednictvím matematických výrazů apod.

Batch It Ultra 5.30

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$69.95).
( - - 12MB - koupit - stáhnout - 3993x)

Výkonný program pro dávkové zpracování grafických souborů (změna velikosti i bez zachování poměru stran, přidání textu do obrázku, přidání vodotisku, konverze grafických formátů jako GIF, BMP, JPEG, PNG a TIFF, změna JPEG a PNG komprese, změna DPI, přejmenování, práce se scanerem, ...).

Batch It 6.28

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$35.95).
( - - 7.6MB - koupit - stáhnout - 3532x)

Výkonný program pro dávkové zpracování grafických souborů (změna velikosti i bez zachování poměru stran, přidání textu do obrázku, přidání vodotisku, konverze grafických formátů, změna JPEG a PNG komprese, změna DPI, přejmenování, ...).

Batch It Pro 5.41

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$49.95).
( - - 8.1MB - koupit - stáhnout - 3145x)

Výkonný program pro dávkové zpracování grafických souborů (změna velikosti i bez zachování poměru stran, přidání textu do obrázku, přidání vodotisku, konverze grafických formátů, změna JPEG a PNG komprese, změna DPI, přejmenování, efekty, tisk ...).

Helicon Filter Pro 5.5.6.2

( - - 135MB - stáhnout - 3300x)

Helicon Filter nabízí komplexní řešení pro úpravu fotografií: intuitivní uživatelské prostředí, okamžité zobrazení náhledu, nástroje pro odstranění šumu, úpravu ostrosti, jasu a barev, nastavení vyvážení bílé, retušování nedostatků a další. Program podporuje řadu RAW formátů.

reklama