obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Nástroje pro tvorbu a úpravu grafiky

PowerDirector 17.0.2727

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2253 Kč*)).
( - - 391MB - koupit - stáhnout - 9684x)

PowerDirector je komplexním, poloprofesionálním řešením pro editaci videa s podporou high definition formátu během celého procesu zpracovávání - od importu, přes editaci až po výstup.

ACDSee Pro 10.0.625

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2478 Kč*)).
( - - 132MB - koupit - stáhnout - 13157x)

ACDSee Pro nabízí pracovní platformu optimalizovanou pro profesionální fotografy. Umožňuje prohlížení, správu, editaci a publikování fotografií s vysokou přesností a kontrolou.

Advanced GIF Animator 4.6.8

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$29.95).
( - - 5.3MB - koupit - stáhnout - 9077x)

Advanced GIF Animator je výkonný nástroj pro tvorbu animovaných obrázků, bannerů, tlačítek nebo i video klipů. Mezi klíčové schopnosti programu patří optimalizace palety, redukce velikosti snímků a podpora více jazyků.

Xara Photo & Graphics Designer 365

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1352 Kč*)).
( - - 119MB - koupit - stáhnout - 9635x)

Xara Photo & Graphic Designer je perfektním, ekonomickým řešením pro snadnou a rychlou kresbu, práci s fotografiemi, tisk, tvorbu ilustrací nebo tvorbu grafiky určené pro použití na webu. Jediná aplikace nabízí flexibilní nástroje pro libovolnou kreativní grafickou tvorbu, ať už jde o vektorové kresby, DTP, kompozice fotografií, webovou grafiku nebo Flash animace.

Easy Button Creator 2.4

( - - 2.2MB - stáhnout - 7430x)

Program umožňující snadnou tvorbu 3D tlačítek určených pro webové stránky a různé prezentace. Nabízí řadu připravených šablon a tvarů, které můžete dále upravovat. Podporuje ukládání vytvořených tlačítek ve formátu GIF, BMP, PNG a JPEG nebo do schránky.

RasterVect 23.0.27

( - - 23.2MB - stáhnout - 8095x)

RasterVect je profesionální program ke transformaci rastrových snímků na vektorovou grafiku (formáty DXF, WMF, EMF, EPS, AI), se kterou lze dále pracovat např. v programech AutoCAD a Corel Draw. Podporuje přímý import ze skenerů (TWAIN).

Imagelys Picture Styles 9.7.0

( - - 159MB - stáhnout - 6464x)

Imagelys Picture Styles je grafický editor vyvinutý speciálně pro návrh poutavých vzorů pozadí a tapet, textur a podobně zaměřenou uměleckou tvorbu. Umožňuje kombinovat hladiny s volitelným stupněm průhlednosti, aplikovat různé filtry a efekty, vytvářet a upravovat masky, generovat textury prostřednictvím matematických výrazů apod.

Batch It Ultra 5.30

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$69.95).
( - - 12MB - koupit - stáhnout - 6946x)

Výkonný program pro dávkové zpracování grafických souborů (změna velikosti i bez zachování poměru stran, přidání textu do obrázku, přidání vodotisku, konverze grafických formátů jako GIF, BMP, JPEG, PNG a TIFF, změna JPEG a PNG komprese, změna DPI, přejmenování, práce se scanerem, ...).

Batch It 6.28

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$35.95).
( - - 7.6MB - koupit - stáhnout - 6428x)

Výkonný program pro dávkové zpracování grafických souborů (změna velikosti i bez zachování poměru stran, přidání textu do obrázku, přidání vodotisku, konverze grafických formátů, změna JPEG a PNG komprese, změna DPI, přejmenování, ...).

Batch It Pro 5.41

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$49.95).
( - - 8.1MB - koupit - stáhnout - 6049x)

Výkonný program pro dávkové zpracování grafických souborů (změna velikosti i bez zachování poměru stran, přidání textu do obrázku, přidání vodotisku, konverze grafických formátů, změna JPEG a PNG komprese, změna DPI, přejmenování, efekty, tisk ...).

reklama