obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Různé multimediální a grafické programy

Mp3tag 2.78 čeština nebo slovenština

( - - 3MB - stáhnout - 10155x)

Výkonný nástroj k hromadné editaci metadat (ID3v1, ID3v2.3, ID3v2.4, iTunes MP4, WMA, APEv2 tagy, Ogg Vorbis komentáře) všech běžných formátů zvukových souborů.

Insofta Cover Commander 4.0.0 čeština nebo slovenština

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$49.95).
( - - 30MB - koupit - stáhnout - 9158x)

Program specializovaný na snadnou a rychlou tvorbu kvalitních 3D snímků se zobrazením krabicového balení softwarových produktů a instalačních médií, které můžete použít na webových stránkách, v prezentacích, katalozích, produktových letácích. Podporuje použití řady vizuálních efektů, transparentní pozadí, možný je export v řadě formátů.

SopCast 4.2.0

( - - 5.7MB - stáhnout - 11482x)

Program pro snadné vysílání nebo příjem videa a zvuku prostřednictvím internetu. Využívá technologii P2P (Peer-to-Peer).

VideoInspector 2.10.0 čeština nebo slovenština

( - - 1.7MB - stáhnout - 6441x)

VideoInspector vám pomůže při řešení problémů s přehráváním některých souborů s videem. Zobrazí maximum možných informací o souboru, seznam instalovaných kodeků a pomůže při instalaci dalších nezbytných kodeků. Podporuje export informací v textovém nebo HTML formátu a zpracování více souborů současně.

Mezzmo 5.0.2.0

( - - 98MB - stáhnout - 3781x)

Multimediální server umožňující v síti vysílat streaming video nebo hudbu.

TextAloud 3.0.94

( - - 22MB - stáhnout - 4621x)

TextAloud je program, který dokáže konvertovat text na mluvené slovo. Běží na pozadí ostatních procesů a je schopen kdykoli přečíst vybraný text (obsah e-mailu, www stránky, textového dokumentu, ...). Čtený text si můžete ihned poslechnout, nebo uložit do WAV či MP3 souboru.

DipTrace 3.0 čeština nebo slovenština

( - - 144.2MB - stáhnout - 4212x)
Pokročilá aplikace pro návrh plošných spojů (PCB). Nabízí, mimo jiné, intuitivní uživatelské prostředí, editor pro tvorbu vlastních knihoven komponent, výkonný automatický router podporující jednovrstvé i vícevrstvé spoje, Design Rule Check (DRC) ověřující minimální vzdálenost mezi objekty návrhu a minimální velikost spojů a děr, možnost 3D zobrazení návrhu.

Generátor čárových kódů 4.10 čeština nebo slovenština

( - - 1.44MB - stáhnout - 8520x)

BarCode Generator je systém generující čárové kódy ze zadaného textu/číslic. Kódy jsou generovány přesně dle norem. Generátor zvládá 57 různých (i nestandardních) formátů. Lze generovat jeden kód, nebo číselné řady kódů, včetně možnosti tisku. Do čárového kódu je možné vložit dospodu, či nahoru jakoukoliv textovou hodnotu vč. té odpovídající kódu.

EDGE Diagrammer 6.41.2110

( - - 5.4MB - stáhnout - 4316x)

Flexibilní aplikace pro efektivní tvorbu kvalitních blokových schémat, postupových a technických diagramů, rodokmenů, organizačních schémat, apod. Umožňuje využívat širokou nabídku tvarů a šipek nebo vytvářet své vlastní, podporuje zoom, OLE konektivitu, import a export grafiky, tisk posterů.

BB FlashBack Pro 5.15

( - - 21MB - stáhnout - 4050x)

Program umožňuje nahrát dění na obrazovce (celý obraz, okno, nebo vybraná oblast) a vytvořit kompaktní, vysoce kvalitní video pro použití v různých prezentacích nebo návodech. Umožňuje přidat text, snímky, vodoznak, zvuk a komentář. Hotové video lze exportovat ve formátu Flash, AVI, WMV, MPEG4, QuickTime, GIF, EXE a PowerPoint.

reklama