obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Snímače obrazovek

HyperSnap 8.06.04

( - - 12MB - stáhnout - 3806x)

HyperSnap-Dx je výborný snímač obrazovek s jednoduchým a intuitivním ovládáním a současně mocnými a užitečnými funkcemi, které využije jak profesionál tak příležitostný uživatel. HyperSnap dokáže vytvořit snímek celé pracovní plochy, zvoleného okna a objektu nebo libovolné, vybrané oblasti.

Instant Demo 8.60

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$199).
( - - 13.3MB - koupit - stáhnout - 2885x)

Instant Demo umožňuje snadnou tvorbu Flash prezentací, instruktáží a průvodců. Zaznamenává dění na obrazovce PC a zvuk, podporuje vložení textových anotací, zvukových souborů a interaktivních oblastí pro ovládání myší. Nabízí řadu speciálních efektů pro upoutání pozornosti posluchačů.

My Screen Recorder 4.11

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$49.95).
( - - 11MB - koupit - stáhnout - 3599x)

Program umožňuje záznam veškerého dění na obrazovce počítače, včetně zvuku, do AVI nebo WMV video souboru. Lze použít ke tvorbě prezentací webů, softwarových produktů, výuce apod.

Bandicam 2.3.0

( - - 12MB - stáhnout - 3232x)

Bandicam umožňuje zaznamenávat dění ve zvolené oblasti obrazovky nebo v programu který využívá technologie DirectX/OpenGL, formou videa nebo statických snímků. Podporuje různé formáty videa pro ukládání záznamu (MPEG-1, Xvid, MJPEG), tvorbu snímků (BMP, JPG, PNG ) ve zvoleném intervalu, správu FPS (frekvence snímků videa). Program je vhodný například pro záznam her nebo streaming videa.

Screenshot Captor 4.12.0

( - - 8.1MB - stáhnout - 4994x)

Program pro tvorbu snímků obrazovky. Je optimalizován pro vytváření velkého množství snímků obrazovek s minimálními zásahy uživatele.

FastStone Capture 8.2

( - - 2.4MB - stáhnout - 3279x)

Výkonný a flexibilní program pro snímaní obrazovek. Dokáže snímat jakoukoliv oblast libovolného tvaru na obrazovce, včetně celých oken nebo webových stránek které nejsou plně zobrazeny na obrazovce. Podporovány jsou úpravy snímků, vkládání textových poznámek, tisk na tiskárně nebo odesílání e-mailem. Snímky mohou být uloženy do souboru formátu BMP, GIF, JPEG, PCX, PNG, TGA, TIFF a PDF.

PicPick 4.0.5 čeština nebo slovenština

PicPick nabízí sadu grafických nástrojů pro softwarové vývojáře, webdesignéry nebo grafiky: snímač obrazovky, editor snímků, nástroj pro sejmutí barvy, nástroje pro měření rozměrů na obrazovce, barevné palety, protractor a další. Snímač obrazovky umožňuje snímat celou plochu obrazovky (podpora duálních monitorů), aktivní okna, vybrané oblasti nebo ovládací prvky.

WinSnap 4.5.4 čeština nebo slovenština

( - - 2.8MB - stáhnout - 3642x)

Výkonná utilitka pro tvorbu snímků obrazovky. Podporuje i snímky oblastí jiných než obdélníkových tvarů, snímky částečně průhledných objektů, umožňuje aplikaci stínů a základních barevných efektů, změkčení obrysů, a další. Unikátní režim "Application" umožňuje vytvoření snímku všech viditelných oken aktivní aplikace.

SnagIt 12.3.0

( - - 68MB - stáhnout - 3501x)

Výkonný snímač obrazovky. Umožňuje sejmout a uložit nebo vytisknout vše, co je zobrazeno na obrazovce, včetně poloprůhledných oken a oken nepravidelných tvarů, rozměrnějších www stránek, aplikací využívajících Direct X, DirectDraw nebo Direct 3D technologií. Součástí jsou nástroje pro úpravu snímků (jas, intenzita, nasycení, změna velikosti, barevné filtry, 3D rotace, ...).

SnapCrab 1.1.2

( - - 2.2MB - stáhnout - 2507x)

Software pro snadnou tvorbu snímků libovolných oblastí obrazovky (celá obrazovka, okno aplikace, zvolená oblast). Snímky lze uložit ve formátu PNG, JPEG nebo GIF, odeslat prostřednictvím účtu Twitter, Facebook nebo Evernote.

reklama