obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Tvorba katalogů a prezentací snímků

Ashampoo Photo Commander 14.0.5

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$59.99).
( - - 292.8MB - koupit - stáhnout - 4340x)

Ashampoo Photo Commander pro správu, sdílení a úpravu vašich digitálních fotografií. Nabízí nástroje na odstranění červených očí, změnu rozměrů, oříznutí, úpravu barev, kontrastu a aplikací různých efektů, umožňuje tvorbu prezentací, koláží, kalendářů, webových alb, export fotografií do PDF souborů, a další. Podporuje dávkové zpracování.

Photostage 3.38

( - - 5.3MB - stáhnout - 3215x)

Photostage umožňuje tvorbu multimediálních prezentací vašich fotografií nebo videa. Nabízí možnost aplikace přechodových efektů a zvukového doprovodu a nástroje pro optimalizaci snímků a videa (jas, sytost barev, oříznutí, rotace,…). Vytvořenou prezentaci lze vypálit na DVD nebo Blu-Ray disk, přehrávat na běžném DVD přehrávači nebo mobilním zařízení (PSP, iPod, iPhone, 3GP,…).

cPicture 3.5.4

( - - 6.1MB - stáhnout - 2307x)

Software pro prohlížení a úpravu vašich fotografií. Umožňuje prohlížení miniaturních náhledů, zobrazuje EXIF údaje o snímcích a histogram, nabízí nástroje pro bezztrátovou rotaci, oříznutí, změnu velikosti snímků a odstranění červených očí, umožňuje tvorbu webových galerií snímků nebo indexů snímků. Podporuje řadu populárních grafických formátů a různé RAW formáty.

Picasa 3.9.140

( - - 14.2MB - stáhnout - 6922x)

Picasa umožňuje vyhledat, upravit a sdílet všechny obrázky na vašem PC. Po spuštění rychle lokalizuje všechny obrázky (i ty, na které jste dávno zapomněli) a seřadí je do alba. Obrázky můžete dále přesouvat, řadit do nových skupin, chránit heslem, popisovat a snadno upravovat.

ProShow Gold 7.0

( - - 44.2MB - stáhnout - 8116x)

ProShow Gold umožňuje tvorbu poutavých prezentací fotografií doplněných hudbou, přechodovými efekty, textem s textovými efekty. Prezentaci lze uložit na DVD, Blu-ray nebo video CD, publikovat na webu formou streaming videa, generovat MPEG soubory, uložit formou spořiče obrazovky nebo samo-spustitelného EXE souboru.

CodedColor PhotoStudio Pro 7.5.0

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$49).
( - - 57MB - koupit - stáhnout - 2883x)

Program nabízí balík všech důležitých nástrojů pro úpravu a organizaci digitálních fotografií. Umožňuje tvorbu alb, webových galerií, dávkovou konverzi, tisk, úpravu barev jasu, kontrastu a velikosti, odstranění červených očí, přidání vodotisku, tvorbu panoramat, bezztrátovou JPG rotaci, vyhledávání dle různých kritérií, aplikaci různých efektů, a další.

Able Photo Slide Show 2.9.10.24

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$20).
( - - 20.3MB - koupit - stáhnout - 3201x)

Able Photo Slide Show umožňuje prohlížení fotografií a tvorbu prezentací fotografií s přechodovými efekty a hudebním doprovodem. Vytvořené prezentace lze uložit formou HTML webové galerie, spořiče obrazovky nebo spustitelného EXE souboru. Podporuje řadu formátů digitálních snímků, zobrazení a úpravu doplňkových informací uložených v souborech se snímky, automatickou úpravu velikosti snímků.

PicturesToExe Deluxe 8.0

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$75).
( - - 12MB - koupit - stáhnout - 2985x)

Nástroj pro vytváření prezentací snímků doplněných zvukem, titulky, 3D efekty a originálními animacemi. Prezentaci lze uložit ve formátu spustitelného souboru (EXE), vypálit na DVD (DVD video) nebo publikovat prostřednictvím portálu YouTube. Podporován je i výstup ve formátu HD video (H.264).

Visions 1.4.4.1856

( - - 5.9MB - stáhnout - 2711x)

Prohlížeč a správce fotografií nabízející atraktivní 3D uživatelské prostředí, možnost aplikace efektů a základních úprav snímků, tvorbu kalendářů, snadné sdílení fotografií prostřednictvím emailu nebo webových portálů a další.

Comic Life 2.2.7

( - - 78MB - stáhnout - 2330x)

Comic Life umožňuje tvorbu poutavých koláží a alb fotografií, ve stylu kreslených komiksů. Můžete vkládat bubliny s textem, použít efekty písma podtrhující dramatičnost situací nebo aplikovat některé z grafických filtrů. Nabízen je výběr šablon založených na stylu populárních tištěných komiksů, které lze dále upravovat dle vlastních představ.

reklama