obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

MultiNetwork Manager 8.00.0011

stáhnout: 4MB
verze: 8.00.0011 (30.09.2006)
čeština nebo slovenština: ne
operační systém:
licence:
cena: 936 Kč*)
distributor: globesoft.mokry.cz
počet stažení: 4845x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Stává se vám často, že potřebujete připojit svůj notebook ke své domácí síti, k internetu doma nebo na cestách, k podnikové síti ve své kanceláři nebo v kanceláři firemní pobočky? Potom se jistě také potýkáte s nutností nastavení VPN, brány zabezpečení (firewall), proxy serveru, poštovních klientů, apod. MultiNetwork Manager vám pomůže s aplikací všech potřebných nastavení. Poskytuje jednoduché prostředí pro snadné zajištění bezpečného přístupu k informacím a jejich sdílení doma nebo v zaměstnání, bez ohledu na způsob připojení.

MultiNetwork Manager nabízí průvodce pro přístup k informacím a jejich sdílení prostřednictvím internetu, P2P připojení dvou a více počítačů, a v prostředí domácí nebo podnikové sítě.

Umožní automatickou aplikaci přednastavených bezpečnostních komponent, zablokuje neautorizovaný přístup k vašemu systému a datům při používání PC ve veřejných prostorách (internetové kavárny), postará se o správné nastavení firewallu a upozorní na nutnost aktualizace vašeho antivirového systému.

reklama