obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Elektronické obchodování

ShopSync 1.0 čeština nebo slovenština

( - - 8.5MB - stáhnout - 7070x)

ShopSync je aplikace umožňující jednoduché propojení eshopu založeného na některé z open-source platforem - Prestashop, Opencart, Virtuemart či WooCommerce a účetního software - Pohoda, Pohoda SQL či Pohoda E1, Money S3, nebo MRP.

( - - 3.91MB - stáhnout - 7348x)

Profesionální aplikace pro výstavbu a správu vlastního elektronického obchod (e-shopu). WebCzech E-commerce PRO 3.0 je se svými téměř 3000 uživateli pravděpodobně nejpoužívanějším komerčním systémem v ČR.

SunRav BookOffice 3.3 čeština nebo slovenština

( - - 5.84MB - stáhnout - 7547x)

Program pro snadnou tvorbu elektronických knih a učebnic v různých formátech (HTML, CHM, PDF, RTF). Umožňuje snadnou digitalizaci původních papírových dokumentů, používání multimédií pro zvýšení názornosti studijního materiálu. Podporuje i export ve formátu .exe, takže k prohlížení není potřeba modul pro čtení.

( - - 22.32MB - stáhnout - 7933x)

Profesionální systém pro snadné a rychlé vybudování a vedení elektronického obchodu. Podporuje export a import dat do/z libovolného účetního systému. Zabudován je HTML editor a FTP klient, integruje s platebními systémy Google Checkout a Paypal, připojit lze k libovolnému systému pro zpracování plateb kreditními kartami, prodejnímu účtu nebo platební gateway. Vygenerované webové stránky jsou optimalizovány pro vyhledávače (SEO). Podporován je prodej produktů ke stažení, plná úprava vzhledu stránek.

Open source řešení k vybudování elektronického obchodu pro malé a středně velké firmy. Free verze nabízí základní komponenty: ověřování kreditních karet, produktový katalog, formátování dle šablon, správa prostřednictvím prohlížeče, konvertor měn, integraci s platební gateway, zobrazování nejprodávanějších položek, a další.

eComm PRO 2.09.003

( - - 3.3MB - stáhnout - 7581x)

Program eComm PRO přebírá namáhavou práci při vytváření profesionálního řešení elektronického internetového obchodu. Vytvořte si na internetu vlastní elektronický obchod, doplňte jej obrázky, popisy výrobků, nákupním vozíkem pro elektronický obchod a zajistěte vyřizování požadavků on-line, vše pomocí jednoho paketu softwaru s jednoduchým ovládáním. Ideální partner pro Váš elektronický obchod on-line.

Internetový obchod Ekonstruktér 1.0 čeština nebo slovenština

( - - 24MB - stáhnout - 8405x)

Ekonstruktér je pro malé a střední podnikatele, kteří by rádi provozovali svůj internetový obchod.

VDV Internetový obchod 1.0 čeština nebo slovenština

( - - 0.83MB - stáhnout - 7461x)

VDV Internetový obchod je provozně jednoduchý, účelný, dobře konfigurovatelný internetový obchod.
Mezi jeho hlavní výhody patří fakt, že jej lze provozovat i na bezplatných serverech, tudíž odpadají jakékoliv další měsíční nebo roční poplatky.
Zaplatíte pouze jednorázově při nákupu tohoto obchodu za licenci na tento software.
Jeho provoz a údržba je velmi jednoduchá. Před vlastním zakoupením plné verze obchodu je možno si jej vyzkoušet v DEMO verzi, buď vlastní instalací nebo na adrese http://vdvsoft.ic.cz , kde je tento obchod k tomuto účelu veřejně přístupný.

GEN-E-SHOP 2.34 čeština nebo slovenština

( - - 4.66MB - stáhnout - 7975x)

Slovy autora: "Program pro snadnou tvorbu a údržbu e-shopu - elektronického obchodu. Vygenerovaný obchod je v podobě HTML a JavaScript souborů, lze jej tedy umístit na libovolný webhosting, třeba i poskytovaný zdarma.
Vlastnosti programu:
- Vytvořený obchod je vygenerován jako HTML stránky, vše je založeno pouze na JavaScriptu, není tedy potřeba žádná podpora ze strany serveru. Nemusíte si proto platit žádné měsíční poplatky za podporu PHP, ASP, MySQL apod.

Virtual Market 6.03

( - - 3.34MB - stáhnout - 7636x)

Aplikace pro obchodníky, kteří chtějí začít s efektivním prodejem svého zboží prostřednictvím Internetu. Produkt je nezávislý na poskytovateli Internetu a na aktivní podpoře serveru. Po instalaci stačí jen vyplnit data, spustit generátor a vzniklý HTML kód publikovat na Internet. Nepotřebujete žádné speciální nastavení serveru, žádné CGI scripty a tudíž žádné drahé měsíční poplatky. Na provoz Vám stačí např. 1 MB datového prostoru, který poskytuje většina providerů s připojením ZDARMA.

reklama